Zrobiliśmy w domu generalny remont

W ostatnich tygodniach bardzo dużo się u nas działo. Postanowiliśmy z żoną zrobić w domu generalny remont. Mieszkamy z naszym synkiem w domu teściów i zajmujemy w nim piętro. Nie remontowaliśmy naszej góry już od kilku lat, więc przyszedł na to najwyższy czas. I w końcu zamieniliśmy archaiczną boazerię na nowoczesne panele ścienne.

Zatrudniliśmy doskonałych fachowców od remontów

prace remontowe ostrołękaOczywiście wiadomo, że remont w naszym domu nie zrobił się sam. Ja go też nie zrobiłem, bo na takich rzeczach kompletnie się nie znam. Na szczęście kolega poleci mi firmę, która takimi remontami zajmuje się zawodowo. Zdecydowaliśmy się skorzystać z ich usług. Tym bardziej, że ich wycena prac była bardzo korzystna cenowo. Wybrana przez nas firma zrealizowała bardzo szybko wszystkie zlecone przez nas prace remontowe Ostrołęka to miasto, w którym ma ona swoją siedzibę. W każdym razie teraz nasze piętro wygląda bardzo nowocześnie. Nie ma już wspomnianej boazerii, pokój naszego synka wygląda teraz doskonale a łazienka wyłożona jest nowiuteńką ceramiką. Wszystkie prace remontowe zostały wykonane bardzo sprawnie a fachowcy okazali się prawdziwymi profesjonalistami. Bardzo pozytywnie zaskoczyło nas to, że na koniec każdego dnia wszystko po sobie dokładnie sprzątali. Profesjonalizm widać czasami po drobnych detalach. Po zakończonym remoncie z przyjemnością uregulowałem rachunek. I zapłaciłem naprawdę mniej niż się pierwotnie spodziewałem.

Całe szczęście, że mieszkamy w domu piętrowym z teściami. Dzięki temu na czas trwania u Nas prac remontowych mogliśmy się przenieść na dół. Teraz w naszym domu góra wygląda nowocześnie, ale remont przyda się też na dole. Pewnie moi teście zdecydują się na odnowienie wnętrz i przeniosą się na ten czas do nas do góry. Na pewno polecę im firmę, z której usług skorzystaliśmy.