Zgodziłam się na reklamę na aucie

 

Moja koleżanka pracuje w agencji reklamowej i świetnie sobie radzi w swojej pracy. Chwali swoich współpracowników a także przełożonych. Zadzwoniła do mnie kilka dni temu żeby zaproponować mi współpracę. jej agencja poszukuje osoby, która udostępni swoje prywatne auto, na którym zostanie zamieszczona reklama.

Dostałam propozycję reklamy na samochodzie

reklama na samochodzie cenaReklama na samochodzie jest w dzisiejszych czasach chętnie wybierana przez wiele osób, które prowadzą firmę. Można w ten sposób cały czas reklamować swoje usługi a osoby, które poruszają się na ulicach mogą śmiało spisać sobie na przykład numer jeśli potrzebują tego typu usługi. Koleżanka wie, że przydadzą mi się pieniądze a jej firma bardzo dobrze płaci. Reklama na samochodzie cena będzie znajdowała się przez miesiąc. Kwota którą za to otrzymam pozwoli mi podreperować swój domowy budżet. Zazwyczaj to klienci zgłaszają się do firmy i proszą o umieszczenie reklamy na aucie. Cena za takie usługi jest dosyć wysoka ale jest to sposób, który w dzisiejszych czasach jest bardzo nowoczesny i klienci chwalą sobie takie rozwiązanie. Koleżanka dała mi kilka dni na zapoznanie się z umowa, która mi przesłała. Formalności są bardzo ważne a ja muszę mieć pewność, że będę chciała poruszać się po drodze samochodem, na którym będzie znajdowała się reklama. Moje auto zostanie oklejone przez fachowców, którzy swoje obowiązki wykonają bardzo starannie. Auto nie będzie zniszczone i po zdjęciu reklamy będzie wyglądało idealnie.

Postanowiłam zgodzić się na zaproponowane przez koleżankę warunki. Firma, która zamieści reklamę na moim samochodzie będzie potrzebowała na to trzech godzin. reklama będzie znajdowała się z dwóch stron auta. Będzie dosyć spora ale czytelna. Produkt, który będzie znajdował się na samochodzie jest kosmetykiem, którego używam na co dzień.