Zdecydowaliśmy się na lacobel w kuchni

Mój mąż dostał po rodzicach mieszkanie. Wymagało ono odświeżenia. generalnie teściowie zbudowali sobie mały domek niedaleko lasu. Mieli piękny widok. Zawsze chcieli mieszkać na wsi ale nigdy nie było okazji i możliwości. Kiedy tata przeszedł na emeryturę stwierdzili, że to czas żeby zacząć spełniać swoje marzenia. Domek, który zbudowali był przytulny i bardzo nam się podobał. 

Zdecydowaliśmy się na remont kuchni

lacobel w kuchni szczecinMy wynajmowaliśmy do tej pory mieszkanie. Myśleliśmy o kredycie ale nie wiedzieliśmy za bardzo czy go dostaniemy ze względu na nasza zdolność finansową. Pomoc teściów z mieszkaniem była dla nas bardzo cenna. Zdecydowaliśmy się na remont w kuchni i odmalowanie wszystkich pokoi. Córka już się nie mogła doczekać aż będzie miała różowe ściany. Zatrudniliśmy stolarza do kuchni bo pomieszczenie nie było duże a zależało nam żeby było funkcjonalne. Stolarz przygotował dla nas projekt. Bardzo dokładnie wymierzył pomieszczenie i dzięki temu wiedział jakie szafki może przygotować. Projekt na się podobał. Polecił nam także założenie szkła między szafkami. Jest to wygodne i nowoczesne rozważanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Lacobel w kuchni szczecin jest coraz bardziej popularny i spodobały nam się wzory, które stolarz mógł nam zaproponować. Współpracuje on ze szklarzem, który specjalnie dla niego szykuje ten materiał.

Klient wybiera wzór a on dostosowuje do szkła i ja już jest kuchnia zamontowana to przyjeżdża i montuje go między szafkami. Zdecydowaliśmy się na jasny kolor bo kuchnia jest mała a jasne kolory optycznie powiększają wnętrza. Kuchnia prezentowała się bardzo elegancko. Trochę nasz kosztowały i meble i szkoło ale materiały te były warte swojej ceny. Teście nie mogli uwierzyć, że ich kuchnia aż tak się zmieniła.