Zamówiłam ekskluzywne lustra do sklepu

Dzisiaj zadzwonił do mnie mąż żeby poinformować mnie, że udało nam się kupić lokal o którym marzyłam. Lokal znajdował się w centrum miasta. Był duży ale wymagał remontu. Mąż był zainteresowany tym lokalem od dłuższego czasu ale mieliśmy spora konkurencję. Ze względu na dobrą lokalizację sporo osób było nim zainteresowanych.

Zamówiliśmy piękne lustra do sklepu

lustra sklepoweOstatecznie nam się udało i byłam zachwycona. Miałam już sporo towaru zamówionego i miałam nadzieję, że wkrótce będę mogła sprzedawać ubrania dla kobiet. Jak tylko mieliśmy klucze od razu zaczęliśmy go remontować. Kupiłam piękne duże lustra. Lustra sklepowe będą sprawiały wrażenie, że lokal jest jeszcze większy niż jest w rzeczywistości. Lustra sklepowe, które zamówiłam miały piękne ramy i idealnie pasowały do naszego sklepu. Wiedziałam, ze sklep ma być luksusowy i jego wystrój ma być bardzo elegancki. Ubrania, które do tej pory zamówiłam pochodziły od znanych i cenionych projektantów. Udało mi się je zamówić przez Internet z zagranicy. Dzięki temu sporo zaoszczędziłam i mogłam więcej pieniędzy przeznaczyć z mężem na wystrój w sklepie. Kiedy lustra sklepowe dotarły do nas mąż od razu je zaczął montować. Montaż był bardzo prosty. Wystarczyło je dobrze przykleić. Producent do każdego lustra dołączył bardzo solidny klej, który gwarantował że lustro będzie się trzymało. Muszę przyznać, że nawet nie sądziłam że lokal tak pięknie będzie prezentował się po remoncie. Na prawdę robił na każdym wrażenie. Każdy był zachwycony i zdziwiony, ze w tak krótkim czasie udało nam się wyremontować lokal.

Jestem wdzięczna mojemu mężowi, który poświęcił na remont każdą wolną chwilę. Mój sklep z lustrami prezentuje się fantastycznie. Mam sporo zadowolonych klientów, którzy chętnie robią u mnie zakupy i co najważniejsze do mnie wracają.