Zamawiam meble kuchenne na wymiar dla klienta

 

Widziałam dzisiaj bardzo ciekawą reklamę. Interesują mnie meble bo jestem dekoratorem wnętrz. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami jeśli chodzi o urządzanie poszczególnych pokoi. W swoim zawodzie pracuję już od czterech lat. Staram się spełniać prośby moich klientów. Staram się żeby każda przestrzeń, którą dekoruję była piękna i funkcjonalna.

Wybieram meble kuchenne klientowi

dobre meble kuchenne na wymiar z LubinaMój klient, który się do mnie zgłosił jest bardzo zamożnym człowiekiem. Nie ma rodziny i właśnie buduje swój wymarzony dom. Generalnie nie ma czasu na jego urządzanie. zdecydował się mnie zatrudnić bo czytał wiele pozytywnych opinii o mojej pracy. Przyjęłam zlecenie bo będzie ono bardzo dobrze płatne. Ja obecnie planuję wakacje i każdy grosz mi się przyda. Stwierdziłam, że najpierw zajmę się kuchnią. Dobre meble kuchenne na wymiar z Lubina to podstawa. Mam zaprzyjaźnionego stolarza, z którym często współpracuję przy różnych zleceniach. Mam do niego pełne zaufanie. Dobre meble kuchenne na wymiar z Lubina to powinna być podstawa w każdym domu lub mieszkaniu. Zamawiając meble na wymiar od dobrego stolarza mamy pewność, że będą one nam służyły wiele lat. Klient, któremu urządzam dom dał mi wolną rękę i mogę sama zdecydować jakie dobre meble kuchenne na wymiar z Lubina mam wybrać. Zdecydowałam się na białe meble, dzięki którym kuchnia będzie bardziej przestronna i będzie wydawała się większa. Ściany planuję pomalować na zielony kolor, który będzie idealnie pasował do mojej koncepcji na cały wystrój domu.

Mój klient zobaczy efekt końcowy jak wróci z delegacji z Poznania. Mam teraz trzy tygodnie na urządzenie wnętrza całego domu. Mam nadzieję, że klient będzie bardzo zadowolony i będzie mu się dobrze mieszkało w nowym, pięknym domu. Liczę także na to, że jego znajomi, którzy też są w trakcie budowy będą zainteresowani współpracą ze mną.