Zakupiona brama bardzo nam się podobała

Byliśmy z mężem bardzo szczęśliwi. Kupiliśmy ziemię na obrzeżach miasta i zatrudniliśmy ekipę budowlaną do budowy domu. Mieliśmy już wybrany projekt i wiedzieliśmy jak ma wszystko wyglądać. Budowa szła sprawnie. Dostaliśmy informację od kierownika budowy, że możemy załatwiać już bramę do garażu bo niedługo będą już go kończyć a na bramę zazwyczaj się czeka. 

Zdecydowaliśmy się na dobrą bramę

automatyka do bram przesuwnychOd razu zabraliśmy się za szukanie dobrej firmy. W okolicy było kilka i nie za bardzo wiedzieliśmy, którą wybrać. Nikt z naszych znajomych nie mieszka w domu i nie zamawiało takiej bramy garażowej. Zdecydowaliśmy się na sprawdzenie komentarzy na różnych forach i ostatecznie wygrała jedna firma, której bramy nam się podobały. Pojechaliśmy do siedziby i rozmawialiśmy z dobrym sprzedawcą. Powiedział nam na co koniecznie trzeba zwracać uwagę kupując bramę do garażu. Automatyka do bram przesuwnych jest bardzo istotna i nie warto na tym oszczędzać. Zakup bramy jest na lata i lepiej wydać trochę więcej niż później żałować i się męczyć. Bramy, które były dostępne u nich w  firmie były bardzo dobrej jakości. Firma współpracowała ze znanymi producentami więc u nich był bardzo szeroki wybór i można było znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Mieliśmy już swój typ ale umówiliśmy się z fachowcem na naszej budowie. Musiał sprawdzić czy wybrana przez nas brama będzie mogła być zamontowana u nas.

Okazało się, że nie będzie problemu więc ostatecznie się zdecydowaliśmy na bramę przesuwną. Czekaliśmy na bramę około tygodnia. Kiedy została zamontowana dom zyskał na wyglądzie. Brama elegancko i solidnie wygląda. Pasowała do naszego domu i otoczenia. Byliśmy z niej bardzo zadowoleni. Dostaliśmy na bramę dziesięcioletnią gwarancję. Sporo kosztowała ale była warta swojej ceny.