Zakup zestawu do robienia paznokci był rozsądny

Od jakiegoś już czasu prowadzę własny salon kosmetyczny. Mam wiele klientek i są one zadowolone. Ostatnio przyszła do mnie dziewczyna, która robi paznokcie i chciała się u mnie zatrudnić. Nie miałam pieniędzy na nową osobę ale pomysł mi się spodobał.

Dzięki zestawowi do paznokci hybrydowych wszystko robię sama

zestaw do robienia paznokci hybrydowych z lampąDoszłam do wniosku, że jak zrobię kurs na hybrydy i kupię sobie taki zestaw do robienia paznokci hybrydowych z lampą to sama mogę w salonie się tym zajmować. Na pewno też dzięki temu zdobędę więcej klientek, ponieważ czasami przychodziły do mnie różne kobiety i pytały czy można w moim salonie zrobić sobie paznokcie. Kurs udało mi się załatwić na miejscu i na dodatek zapłaciłam mniej, bo było jakieś dofinansowanie z miasta. Zaraz po ukończeniu tego kursu kupiłam sobie profesjonalny zestaw do robienia paznokci hybrydowych z lampą. Mam tam wszystko co jest potrzebne i nawet dostawca dołączył lakiery oraz aceton i bazę. Mogłam od razu zabrać się za robienie paznokci. Od początku salon prowadzę samodzielnie i chcę, żeby tak zostało. Dlatego cieszę się, że sama będę robiłam również paznokcie. Zanim jednak zaczęłam to proponować klientkom to sama zrobiłam sobie paznokcie. Na kursie wszystkiego się nauczyłam, ale chciałam jeszcze się upewnić, że wszystko robię poprawnie i jak należy. Namówiłam też siostrę i mamę, żeby pozwoliły sobie na takie paznokcie i się chętnie zgodziły. Jak już byłam pewna wszystkiego to wprowadziłam nową ofertę do salonu dla wszystkich moich klientek.

Zakup tego zestawu był na prawdę bardzo rozsądny, ponieważ dzięki temu zarabiam teraz całkiem dobre pieniądze. Po opłaceniu wszystkich kosztów zostaje mi ponad tysiąc złotych na własne potrzeby. Dobrze, że zdecydowałam się na ten kurs i zakup zestawu.