Zabieg mezoterapii mikroigłowej we Wrocławiu

Kult ciała i urody jest wszechobecny. Dążymy do doskonałości pod każdym względem. Chcemy być piękni i młodzi, dlatego poddajemy nasze ciała licznym zabiegom w gabinetach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej. Wśród bardzo popularnych zabiegów jest mezoterapia mikroigłowa. Zabieg ten przynosi oszałamiające korzyści naszej skórze.

Zabiegi upiększające we Wrocławiu

mezoterapia igłowa wrocław Nowoczesny zabieg mezoterapia igłowa Wrocław oferuje w wielu gabinetach już od kilku lat. Polega on na wprowadzeniu pod skórę substancji działających leczniczo. Wykonuje się go za pomocą specjalnych igieł, rollerów, dermapenów lub pistoletów. Substancje wnikają bezpośrednio pod skórę i działają w niesamowity sposób na naszą cerę. W zależności od dobranych składników wykazują działanie rewitalizujące, wygładzające lub odżywcze. Przy tym poprawiają jakość skóry i przywracają młodzieńczy wygląd. Najlepsze efekty uzyskuje się przy regularnym stosowaniu, najlepiej w kilku seriach i utrzymują się przez kilka miesięcy. Poprzez zabieg mezoterapii igłowej możemy poprawić swoją urodę i nadać młodszy , zdrowszy wygląd skórze twarzy. Do najbardziej popularnych składników wykorzystywanych podczas zabiegu stosuje się kwas hialuronowy. Działa on nawilżająco, odmładzająco i regenerująco na tkanki. Jest numerem jeden w medycynie estetycznej. Wspomaga działanie i odnowę włókiem kolagenowych i elastyny. Poza kwasem stosuje się też koktajle bogate w oligosacharydy, koenzymy, witaminy i peptydy. W zależności od ich działania poza twarzą możemy wykorzystać je na inne części ciała. W walce z cellulitem niezastąpiona jest mezoterapia. Bardzo poprawia elastyczność skóry, niweluje złogi lipidowe i pomarańczową skórkę, a skóra staje się gładka i sprężysta. Stosuje się ją także na skórę owłosioną głowy. Włosy po serii zabiegów są odżywione, mniej wypadają i pięknie lśnią, a ich kondycja znacznie się poprawia. Coraz częściej jest zalecana przez stylistów i fryzjerów, dyz składniki odżywcze wprowadzane są od środka i wspomagają działanie kosmetyków.

Zabieg mezoterapii  igłowej niesie same dobre skutki dla ciała i skóry, a także dla samopoczucia. Poprawia kondycję cery, działa odmładzająco i upiększająco. To doskonały zabieg dla pań w każdym wieku. Seria zabiegów potrafi zdziałać cuda i odjąć kilka lat naszej urodzie. Bogactwo składników podawanych skórze podczas zabiegu mezoterapii igłowej daje efekty na długi czas, a stosowana systematycznie odwraca procesy starzenia.