Wynająłem pojemny magazyn w Bydgoszczy

 

Kilka miesięcy temu zająłem się sprzedażą internetową. Znalazłem pewien niszowy produkt, który dzisiaj świetnie się w naszym kraju sprzedaje. Nie wiem jak długo będzie na niego popyt, ale na razie nie nadążam z obsługiwaniem zamówień. Nawet nie mam własnego sklepu, bo korzystam z ogólnodostępnych platform sprzedażowych. Potrzebowałem tylko miejsca do składowania towaru.

Pojemny magazyn znalazłem przez biuro nieruchomości

pojemne magazyny - wynajem w bydgoszczyMusiałem rozejrzeć się bardzo szybko za jakimś pomieszczeniem, które mogłoby pełnić rolę magazynu dla mojej firmy. Nie do końca wiedziałem gdzie szukać takiego pomieszczenia. Postanowiłem skorzystać z lokalnego biura nieruchomości. Chciałem wynająć pojemny magazyn blisko mojego miejsca zamieszkania. Biuro nieruchomości w ciągu jednego dnia znalazło dla mnie pojemne magazyny – wynajem w Bydgoszczy możliwy był od zaraz, ale ich lokalizacja nie do końca spełniała moje oczekiwania. W końcu postanowiłem, że nie będę zastanawiał się nad lokalizacją. Zdecydowałem się na jedną z ofert. Magazyn był w bardzo dobrej cenie. Niewielka miesięczna opłata z powodzeniem zrekompensowała mi konieczność dojeżdżania na miejsce samochodem. Z drugiej strony patrząc – przecież mogę samochodem dojechać wszędzie. Z pomocą biura nieruchomości udało mi się znaleźć naprawdę bardzo dobrze zaprojektowany magazyn z ogrzewaniem i klimatyzacją. Dobra logistyka ułatwia mi dzisiaj składowanie i sprzedaż oferowanego przeze mnie produktu.

Znalezienie pomieszczenia, które mogło pełnić rolę magazynu dla mojej firmy było możliwe tylko dlatego, że skorzystałem z pomocy biura nieruchomości. Profesjonalni pracownicy biura pomogli mi znaleźć lokal, za który mogę dzisiaj płacić bardzo uczciwy czynsz. Lokal jest dobrze wyposażony i kompletny pod względem niezbędnych do funkcjonowania mediów.