Wycieczkowy Trans 3.0

 

Rowery turystyczne z linii Kross, należą do jednych z najlepszych w tym segmencie. Odznaczają się nienaganną linią oraz świetnym osprzętem od najlepszych dostawców. Trans 3.0 to model, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym cyklistom. 

Sprawdzony i bezpieczny Trans 3.0 od Krossa

kross trans 3.0Firma Kross to polski producent, który jest wiodącym producentem wśród polskich firm. Jego jednoślady są również eksportowane na teren całej Unii Europejskiej oraz na inne kontynenty. Trans 3.0 to konstrukcja oparta na bardzo lekkiej, aluminiowe ramie oraz dwudziesto ośmio calowych kołach. Napęd gwarantuje nam cichą, płynną i bezproblemową zmianę przełożeń. Natomiast amortyzowany widelec będzie nam pomagał podczas pokonywania wyboistych tras. Dzięki mocnym, hydraulicznym hamulcom tarczowym, hamowanie będzie efektywne nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych. Kross Trans 3.0 jest również wyposażony we wspornik siodła oraz kierownicy, co wydatnie poprawia komfort jazdy. Jeśli szukamy sprawdzonego i bezpiecznego roweru turystycznego, to ten model jest skrojony na miarę naszych potrzeb. Trans 3.0 możemy zamówić w sklepie internetowym producenta, a także u jego autoryzowanych przedstawicieli. Jest on dostępny zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn, co sprawia, że jest dobry dla par, które lubią wspólnie podróżować i dzielą ze sobą rowerową pasję. Koszt Trans 3.0 to niecałe tysiąc pięćset złotych, co czyni go jednym z najtańszych modeli w segmencie rowerów turystycznych.

Turystyczne jednoślady należą do jednych z najbardziej popularnych. Dlatego też Kross zdecydował się na wypuszczenie linii Trans. To rowery, które w bardzo szybkim czasie zyskały wierne grono odbiorców i zostały jednymi z najpopularniejszych w tym segmencie.