Wybór przyczepki dla dziecka

Osoby, które regularnie uprawiają sport i chcą zaszczepić swoim dzieciom takie podejście do życia, powinny od najmłodszych lat pokazywać im różne formy aktywnego spędzania czasu. Jedną z nich jest jazda na rowerze.

Gdzie kupimy przyczepkę firmy Thule?

przyczepka thuleDobry sprzęt rowerowy i przeróżne akcesoria, kupimy w sklepach rowerowych, albo w internecie. Jeżeli zależy nam na wygodzie i bezpieczeństwie maleństwa, to najlepsza będzie przyczepka Thule, która łączy w sobie kilka funkcji. Zawsze bezpieczniejsze jest przewożenie dziecka w oddzielnym pojeździe za sobą niż na kierownicy, lub siodełku w specjalnym foteliku. W przyczepce może jechać jedno, albo dwoje dzieci, w zależności od wyboru modelu. Każde siedzenie jest wyposażone w oddzielne pasy bezpieczeństwa, które chronią malucha przed wypadnięciem w trakcie zderzenia, ale też utrzymują go we właściwej pozycji w trakcie jazdy. Siedzisko zostało zrobione w miękkiej pianki dostosowującej się do kształtu dziecka i posiada regulowane oparcie i zagłówek dzięki czemu dostosujemy je do wzrostu dziecka. Taki mechanizm pozwala na użytkowanie przyczepki przez wiele lat, bo rośnie ona razem z maluchem. Wewnątrz gondoli jest sporo miejsca nawet dla dwójki dzieci, a od zewnętrznej strony znajduje się sporo kieszonek na podręczne przybory i rzeczy dzieci. Aby jazda była przyjemna i komfortowa, to zamontowano w tylnych kołach nowoczesne amortyzatory sprężynowe, które maksymalnie zmniejszają odczuwanie wstrząsów podczas jazdy i pozwalają na płynną jazdę.

Przyczepki rowerowej firmy Thule możemy szukać w dobrych sklepach rowerowych, lub w internecie w zaprzyjaźnionych z producentem sklepach. Podstawowe modele są dostępne w przystępnych cenach i możemy je też kupić na raty, więc każdego stać na taki zakup.