Współpraca z kieleckim architektem

Muszę szczerze stwierdzić, że moment, w którym odebrałam klucze do swojego długo wyczekiwanego mieszkania, był momentem niezwykle magicznym. Byłam przeszczęśliwa. Mieszkanie było jednak w stanie deweloperskim, a ja nie jestem zbyt dobra w urządzaniu wnętrz. Postanowiłam więc znaleźć biuro architektoniczne w swoich rodzinnych Kielcach, by tamtejszy architekt wykonał dla mnie projekt aranżacji.

Mieszkanie prosto od architekta

biura architektoniczne kielceKupno własnego mieszkania nie było proste. Przez wiele lat oszczędzałam i zaciskałam pasa, by zebrać odpowiednie pieniądze, które miały pokryć wkład własny. Kiedy wreszcie mi się to udało, musiałam znaleźć odpowiednią nieruchomość i otrzymać pozytywnie rozpatrzoną decyzję kredytową. Gdy mi się to udało, wręcz skakałam ze szczęścia. Mieszkanie było jednak w stanie deweloperskim, a ja nie czułam, by aranżacja wnętrz była moim przeznaczeniem. Dlatego też zaczęłam przeglądać aktywne na rynku biura architektoniczne Kielce to moje rodzinne miasto, dlatego też biura tam zlokalizowane biura brałam pod uwagę. Gdy w końcu znalazłam odpowiednie, bardzo się ucieszyłam. Tamtejsi architekci mieli bardzo ciekawe projekty, które pasowały do stylu, który mi się podoba. Po pierwszym spotkaniu z architektem byłam niezwykle zadowolona. W pełni spełnił on moje oczekiwania. Naprawdę, nie mogłam wręcz doczekać się projektu, który miał mi przedstawić! Odliczałam dni do kolejnego spotkania.

Gdy tylko zobaczyłam projekt aranżacji mojego mieszkania, byłam bardzo szczęśliwa. Nie czułam potrzeby wniesienia wielu poprawek, miały być one raczej kosmetyczne. Mieszkanie jako całość miało być nowoczesne i minimalistyczne, czyli dokładnie takie, o jakim marzyłam. Nie mogłam już doczekać się wejścia ekipy remontowej do mojego mieszkania, by później w nim zamieszkać!