Wizyta starszego pana w kwiaciarni

Kiedy syn zawiózł mnie do szpitala to wiedziałem, że zabawię tam nieco dłużej i spakowałem swoje niezbędne rzeczy. Długo czekałem na te badania i nawet ucieszyłem się, że ten czas już nadszedł. Pokój dostałem z pewną kobietą, która była nieco tylko młodsza ode mnie.

Piękne kwiaty dla nowej znajomej

kwiaciarnia wrocławSyn w szpitalu odwiedzał mnie każdego dnia i dużo spędzał ze mną czasu. Kobiety nikt nie odwiedził przez ten czas co od razu zauważyłem. Postanowiłem z nią porozmawiać. Dowiedziałem się, że jest samotna a jej jedyny syn mieszka za granicą i nie ma czasu jej odwiedzać, ponieważ ciężko pracuje. Dużo rozmawialiśmy każdego dnia i się polubiliśmy. Również tego samego dnia dostaliśmy wypis ze szpitala i postanowiłem umówić się z Marysią na kawę. Kiedy szedłem na spotkanie to po drodze była kwiaciarnia wrocław, do której wszedłem. Chciałem zrobić miłą niespodziankę swojej nowej znajomej i podarować jej jakiś uroczy bukiet. Dawno nie kupowałem kobiecie kwiatów i miałem niemały problem. Przecież czasy się zmieniły i teraz ludzie to  wszystko postrzegali inaczej. Poprosiłem więc kwiaciarkę o pomoc. Wyjaśniłem jej jak poznałem swoją znajomą i poprosiłem, ażeby doradziła mi jaki bukiet wypada mi jako jej przyjacielowi podarować. Ekspedientka była bardzo poruszona moją opowieścią i doradziła mi kupno delikatnego bukietu złożonego z wiosennych kwiatków polnych. Pięknie mi zapakowała kwiaty a ja postanowiłem jeszcze kupić piękny  świecznik w postaci aniołka. Kobiety kochają prezenty.

Znajomej uczyniłem niesamowitą przyjemność obdarowując ją kwiatami. Była taka szczęśliwa, że aż miło było patrzeć na jej uśmiechniętą buzię. Obiecałem jej tamtego dnia, że zrobię wszystko, ażeby nigdy nie czuła się samotna. I wiecie co? Udało mi się to osiągnąć.