Usuwanie uciążliwych rozstępów

Jakiś czas temu postanowiłam rozpocząć odchudzanie. Ważyłam 85 kilogramów, a chciałam zjechać do 60. Udało mi się to, chociaż przyznam, że kosztowało mnie to wiele wyrzeczeń. Wszyscy chwalili moją nową sylwetkę, a mnie rozpierała duma. Niestety, gdy tak szybko się chudnie, na ciele potrafią pojawić się nieproszeni goście, w postaci rozstępów.

Rozstępy, których trzeba się pozbyć

usuwanie rozstępów KatowiceZa nic nie mogłam się ich pozbyć. Nie pomagały żadne balsamy, ani serum na rozstępy. Byłam załamana, bo na ciele z czerwonych pręg, pojawiły mi się już białe. Te czerwone, to dopiero początek rozstępów i wtedy jeszcze może udać się usuwanie ich w domu za pomocą balsamów i innych produktów do pielęgnacji. Te białe, to już ostatnie stadium i same sobie z nimi nie poradzimy. Jeżeli chodzi o usuwanie rozstępów Katowice było moją jedyną deską ratunku. Wszystkie domowe sposoby zawiodły, więc skierowałam się do profesjonalnego gabinetu, dla których taki zabieg to była codzienność. Dowiedziałam się, że rozstępy można usunąć specjalnym laserem. Przed zabiegiem wymagana była konsultacja. No i przeszłam do zabiegu, bo wszystko było w porządku. Już po pierwszym zabiegu, skóra zaczęła wyglądać o wiele lepiej i była jakaś taka ujędrniona. Jednak trzeba tak około 3-4 zabiegów, żeby całkowicie zniknęły rozstępy. Po zabiegu, musiałam odczekać około 4 tygodni, żeby skóra na spokojnie zdążyła się zregenerować. Oczekiwałam jak na szpilkach kolejnego zabiegu, bo chciałam jak najszybciej się tych paskudnych rozstępów pozbyć.

W profesjonalnym salonie, przy użyciu odpowiedniego sprzętu, udało mi się w końcu skutecznie pozbyć rozstępów. Nic mnie nie bolało, ani nie piekło, zabieg był nawet dość przyjemny. Wszystko goiło mi się przez kilka dni, a potem już tylko czekanie na następny zabieg. W końcu jestem wolna od rozstępów.