Upominek w postaci wina

W następny weekend przypadają urodziny mojej koleżanki. Zastanawiałam się co jej kupić i wybrałam książkę, która jest obecnie bestsellerem. Stwierdziłam, że skoro idę do niej po raz pierwszy to do książki dokupię jeszcze dobre wino. Wiem, że podobnie jak ja lubi wino półwytrawne więc z wyborem nie miałam szczególnie problemu.

Dobre wino jako prezent

butelka z winem na prezent Pomyślałam, że skoro ma to być butelka z winem na prezent to warto byłoby ją spersonalizować. W sklepie niedaleko obok mnie jest taka możliwość. Na zamówienie można zaprojektować etykietę na wino lub można zakupić pudełko z grawerem i do niego wsadzić wybrane wino. Postanowiłam, że jednak skorzystam z etykiety, na której umieszczę jakieś zabawne krótkie życzenia lub dedykację. Butelka wina to naprawdę bardzo praktyczny prezent. Nawet jeśli ktoś nie do końca lubi ten trunek zawsze może poczęstować nim gości. Wręczając komuś na prezent butelkę wina warto zadbać o to aby opakowanie było wykonane estetycznie, elegancko. Ciekawym pomysłem dla kobiety jest również wino różowe. Szczególnie latem, wieczorem smakuje doskonale. Różowe wino jest znacznie delikatniejsze od czerwonego ale i tutaj możemy wybrać czy wolimy wersję słodszą czy jednak bardziej wytrawną. Osobiście bardzo lubię dostawać wino na urodziny czy imieniny. Mam w w piwniczce nawet taki specjalny regał na wino. Zawsze kiedy wpadną niezapowiedziani goście, jacyś znajomi wieczorem, mam ich czymś poczęstować.

Sama również kiedy przychodzi weekend, lubią usiąść sobie wieczorkiem z narzeczonym przy kominku i wypić lampkę dobrego wina. Co prawda mój narzeczony częściej wybiera whisky ale ja delektuję się właśnie winem czerwonym, półwytrawnym, chociaż czasem decyduje się również na jakieś słodsze. Dobry trunek w eleganckim opakowaniu, z kartką z życzeniami to zawsze praktyczny i dobry wybór na prezent.