Torby materiałowe jako pomysł na prezent

Moja najlepsza przyjaciółka Katarzyna będzie mieć niedługo urodziny. Wiadomo, ważny dzień, my się znamy od lat, więc chciałam dąć jej coś wyjątkowego. Tylko co? Dostała już ode mnie kiedyś kubek zmieniający kolor pod wpływem ciepła i zimna, książki, zestaw do makijażu, kosz słodyczy na mikołajki.

Torby materiałowe mogą być fajnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby

torbaGdy zapytałam ją co chce dostać powiedziała, że chciałaby niespodziankę i nie ma specjalnych potrzeb, to co kupię na pewno będzie dobre. Z jednej strony się cieszyłam, że nie zażyczyła sobie gwiazdki z nieba albo najnowszego laptopa, ale nie zmieniło to mojej pozycji. Nadal nie wiedziałam co jej kupić. Chodziłam po sklepach i przeglądałam witryny. Widziałam tam mnóstwo ładnych drobiazgów, ale nic mnie nie zachwyciło na tyle, żebym pomyślała ,,To jest to! Kupuję!”. Przeszukiwałam nawet internet w poszukiwaniu inspiracji, ale wszędzie można było zobaczyć to samo. Kubki, dekoracje, książki, płyty, kosmetyki. Katarzyna to wszystko już miała. Olśnienie przyszło niespodziewanie. Robiąc zakupy spożywcze zauważyłam, że przy kasie są torby reklamowe z nadrukiem. Idealny pomysł! Nie, nie te papierowe torby ekologiczne z nadrukiem do których pakowałam zakupy, ale porządne torby bawełniane z nadrukiem. Katarzyna jest wegetarianką i poglądy ekologiczne są jej bliskie. Z tego powodu torby ekologiczne z nadrukiem wydały mi się najlepszym rozwiązaniem. Wybrałam ładną, białą torbę z kwiatowym, kolorowym motywem. Byłam pewna, że jej się spodoba. I miałam rację! Gdy odpakowała swój prezent była bardzo zadowolona.

Często chodzi do biblioteki, więc torby materiałowe z nadrukiem były dla niej idealne, bo jej torebka jest za mała, a w worku się niewygodnie nosi. Dzięki zwykłym zakupom spożywczym w osiedlowym sklepie znalazłam prezent idealny dla mojej przyjaciółki. Tylko co ja jej kupię na Boże Narodzenie?