Szwagier zaoferował, że pomaluje mi mieszkanie

Kiedy Iwona poznała Arka to wiedziałam od razu, że będą razem już na zawsze. Od samego początku się dogadywali i na prawdę świetna z nich para. Arek jest budowlańcem i pięknie wyremontował ich nowe mieszkanie. Ma chłopak na prawdę talent.

Już dawno temu powinnam pomalować mieszkanie

malowanie bydgoszczMieszkanie mam po dziadkach, ponieważ opiekowałam się nimi wiele lat i mi je zapisali w spadku. Nie robiłam tam żadnego remontu i mieszkanie wygląda tam samo jak za czasu, kiedy żyli dziadkowie. Zdecydowanie potrzebne było malowanie bydgoszcz całego mieszkania i w tej kwestii zwróciłam się do szwagra. Wiedziałam od razu, że chętnie zgodzi się mi pomóc, ponieważ już nie raz oferował pomoc i powiedział, że w razie konieczności zawsze mogę się do niego o nią zwrócić. Wiedziałam też, że samo malowanie bydgoszcz nie jest aż tak czasochłonne i poprosiłam go, żeby zrobił to w weekend. W tygodniu pracę kończę późno a chcę być obecna, żeby mu pomagać. Kiedyś malowałam swój pokój u rodziców i nawet nieźle mi poszło. Teraz jednak jest całe mieszkanie a chcę wybrać różne kolory do każdego z pomieszczeń. Szwagier ze swoim doświadczeniem na pewno wszystko zrobi błyskawicznie. Siostra powiedziała, że też przyjdzie to pomoże mi wszystko przygotować i wspólnie ugotujemy jakiś dobry obiad dla wszystkich. Ten pomysł zdecydowanie mi odpowiadał i wpadłam na pomysł, że zrobię kurczaka. Mam świetny przepis i wszystkim będzie smakowało. Szwagier po malowaniu musi dostać jakiś porządny posiłek przecież. Umówiliśmy się na siódmą rano.

W sobotę miałam doskonały nastrój i dużo się wygłupialiśmy. Arek malował mi mieszkanie w tym czasie kiedy ja z siostrą wyrzucaliśmy niepotrzebne rzeczy. W mieszkaniu od razu zrobiło się więcej miejsca. Może kupię sobie jakieś nowe meble?