Szukam dla dzieci obozu językowego

Moje dzieciaki zawsze dobrze się uczyły. Pilnowałam od samego początku ich edukacji i efekty są zauważalne. Postanowiłam zrobić im niespodziankę w tym roku na wakacje i zorganizować jakiś wyjazd. Na pewno je to ucieszy. Zaczęłam działać.

Wysłałam dzieci na obozy językowe

obóz językowy dla dzieciOd nauczyciela szkoły języków obcych, gdzie uczą się moi synowie dowiedziałam się, że będzie w wakacje organizowany obóz językowy dla dzieci i zachęcił mnie, bym synów zapisała. Opowiedział mi dokładnie na czym taki obóz językowy polega oraz jakie są koszty. Doszłam do wniosku, że koniecznie muszę o tym porozmawiać z mężem, bo ten pomysł jest wręcz idealny. Chłopcy uwielbiają język niemiecki i to na ten obóz planuję ich zapisać. Mimo, iż są w dwóch różnych grupach, to nauczyciel zapewnił mnie, że trafią na ten sam obóz. Pasowało mi to, bo to ich pierwszy taki wyjazd bez rodziców i ważne, żeby byli razem. Mąż naturalnie pochwalił mój pomysł i dodał, że znalazłam najlepsze rozwiązanie dla naszych dzieciaków. Następnego dnia jak pojechałam po chłopców do szkoły to zgłosiłam ich od razu na ten obóz językowy dla dzieci i wpłaciłam całą kwotę. Wyjazd był w czerwcu zaraz po zakończeniu roku szkolnego. Z mężem bierzemy zawsze urlop w sierpniu, to dzieciaki jeszcze skorzystają ze wspólnych wakacji nad morzem. Przygotowałam ich na obóz zgodnie z instrukcją od nauczyciela. Robiłam to pierwszy raz i musiałam mieć pewność, że moim dzieciom niczego nie zabraknie. Na pewno spędzą tam miło czas ze swoimi rówieśnikami ze szkoły.

Kiedy chłopcy wrócili z obozu to byli bardzo zadowoleni. Lepiej nawet mówili po niemiecku i zauważyłam znaczne postępy. Od nauczyciela dowiedziałam się, że byli grzeczni i śmiało za rok mogę ich też wysłać na taki obóz organizowany przez szkołę.