Szkolenie na sterników w Chorwacji

Kilka lat temu odbyłam szkolenie na sternika, była to bardzo spontaniczne decyzja. Dlaczego zdecydowałam się na takie szkolenie, które odbyłam w słonecznej Chorwacji? Otóż zmusiłam mnie do tego ówczesne sytuacja ekonomiczna. Musiała wtedy działać bardzo szybko, bo akurat straciłam poprzednią pracę.

Jakie szkolenie na sterników w Chorwacji wybrać?

szkolenia na sternika chorwacjaWe wspomnianym czasie, czyli kilka lat temu, a dokładniej rzecz ujmując będzie to mniej więcej siedem do ośmiu lat temu postanowiłam odbyć kurs na sternika morskiego w słonecznej Chorwacji. Kura był bardzo dobrze zorganizowany. Jak doszło do tego, że zapisałam się na niego? Otóż spędzając relaksujące wakacje w Chorwacji zauważyłam reklamę, na której znajdował się napis – szkolenia na sternika chorwacja. Napis umieszczony na reklamie był w języku polskim, co jeszcze bardziej mnie zachęciło. Okazało się bowiem, że jest to szkoła polska, która funkcjonuje od lat na Chorwacji i oferuje przeróżne kursy dla sterników morskich. W omawianym czasie straciłam pracę i szukałam coś całkiem nowego, uważałam, że taki sternik morski to bardzo dobry pomysł na nowe zajęcie, biorąc pod uwagę to, że mieszkam nad polskim morzem, dokładnie w Kołobrzegu. Straciłam poprzednią pracę przez bardzo duży kryzys ekonomiczny, który został spowodowany przez wielki krach na giełdzie papierów wartościowych. Przez kryzys został zlikwidowany zakład pracy, w którym wcześniej pracowałam i dlatego szukałam całkiem nowego zajęcia.

Na cały szczęście oferowany kurs na sternika morskiego w słonecznej Chorwacji w całości odbywał się w czasie, w którym spędzałam tam wakacje. Dzięki temu nie musiałam przedłużać swojego pobytu. Kurs miał trwać całe dwa tygodnie i składał się z dwóch części. Była to część teoretyczna oraz część praktyczna.