szablony malarskie

Szablony malarskie i zmiany

Jestem szczęśliwa, że możemy żyć w czasach, kiedy jest taki ogrom różnych produktów. Piszę to teraz zwłaszcza w odniesieniu do wystroju wnętrz, bo akurat jestem na etapie pewnych metamorfoz w domu.

Szablony malarskie ożywią przestrzeń

szablony malarskiePamiętam, że dawniej nie było tak łatwo chociażby pomalować sobie pokój. Obecnie zaś można dostać nawet śmieszne szablony malarskie, które ożywią przestrzeń i poskromią nudę. To też nie jedyne takie przedmioty, oczywiście, które mogą spowodować, że niskim kosztem coś się zmieni wokół siebie. Jako kobieta wiem, że nam jest to szczególnie potrzebne. Kiedy zaczynamy jakiś nowy etap to albo zmieniamy coś w sobie, jak chociażby kolor włosów, albo wokół siebie. Ja tym razem wybrałam delikatne zmiany w mieszkaniu. Naklejki do kuchni były tego pierwszym symptomem i mój partner życiowy zdziwił się pewnego dnia, wracając do domu. Zastanawiał się, co one tam robią. Spodobały mu się jednak. Później pomyślałam, że naklejki na ścianę mogą się znaleźć także w naszej pięknej sypialni. Dość niedawno ją remontowaliśmy, ale naklejki ścienne mogły stanowić taką kropkę nad i. Zapytałam jednak najpierw mojego faceta czy to by mu odpowiadało. Nie chciałam bowiem, żeby się na przykład obraził, że coś nakleiłam na malowane przez niego ściany.

On jednak stwierdził, że lepiej kupić szablony malarskie i położyć jakąś dodatkową warstwę w kilku miejscach na tę, którą już mamy. Wyszłyby jakieś ciekawe kształty. Na pewno niedługo to przetestujemy. Nie wiem jednak dokładnie kiedy, bo chwilowo jesteśmy zabiegani.