Starszy pan tworzy wózki dla lalek

Kiedyś, pamiętają to pewnie jeszcze nasze mamy i ojcowie, zabawki bardzo często robiło się samemu. Szyło się lalki lub ubranka dla nich, tworzyło się z kartonów domki dla lalek i tak dalej. Dzieci wykazywały się ogromną kreatywnością. Nie mniejszą zresztą niż rodzice. Bardzo często to właśnie rodzice lub dziadkowie tworzyli wspaniałe zabawki, które zostały w pamięci do dziś. 

Niezwykłe zabawki z pasji i miłości 

drewniany wózek dla lalekDzisiejsze czas są o tyle specyficzne, że praktycznie wszystko mamy podane na tacy. Mało które dziecko wpadłoby na pomysł, żeby samemu, od podstaw, stworzyć sobie jakąś ciekawą zabawkę. Kiedyś tak było, bo ciężko było o zakup zabawek. Obecnie półki sklepowe uginają się od ich nadmiaru. Okazało się jednak, że nie wszyscy zapomnieli o uroku rękodzieła. Pewien starszy pan ma teraz bardzo dobrze prosperującą działalność gospodarczą, która zaczęła się od tego, że stworzył drewniany wózek dla lalek dla swojej wnuczki. Zabawka ta zrobiona była z pasji do stolarstwa połączonej z miłością do małej dziewczynki. Dbałość o szczegóły i wyjątkowość wózka sprawiły, że spotkał się on z dużym zainteresowaniem mam koleżanek wnuczki. I tak zaczęły się sypać zamówienia na różne wersje wózków. Mężczyzna maluje ja na różne kolory, w zależności od potrzeb klienta. Ostatnio oferta drewnianych zabawek poszerzona została o łóżeczka dla lalek i mebelki. W planach jest skonstruowanie w pełni wyposażonego domku dla lalek. Co prawda do jego realizacji będą zatrudnieni pomocnicy, ale projekt będzie w pełni starszego pana. 

Pasja połączona z miłością do wnucząt dała początek niezwykłemu projektowi. Pewien starszy mężczyzna tworzy na zamówienie drewniane zabawki, które zapierają dech w piersiach swoim wyglądem. Nic dziwnego, że zamówienia sypią się jak z rękawa.