Sprawna używana drukarka do domu

Od dziesięciu lat jestem projektantką wnętrz. Pracuję u mojego kolegi w biurze, ale czasami muszę zabierać pracę do domu. W ten sposób mogę więcej czasu poświęcić mojej trzyletniej córce. Ostatnio napotkałam jednak problem, gdyż musiałam coś w domu wydrukować, a niestety nie mam własnej drukarki.

Zakup używanej drukarki

używane drukarki warszawaWpadłam na genialny pomysł, by zakupić sobie drukarkę. Zapłacę za nią z własnej kieszeni, ale nie chciałabym poświęcić zbyt wielkiego budżetu na nią. Postanowiłam, że zakupię drukarkę z drugiej ręki. Muszę poszukać komisu, w którym sprzedają używane drukarki warszawa jest ogromnym miastem, więc na pewno coś znajdę. Rozejrzałam się po Internecie, by cos znaleźć. Na całe szczęście udało mi się znaleźć komis, który znajduje się dwie przecznice od mojego bloku. Podeszłam tam szybko i zobaczyłam co tam mają. Właściciel komisu pokazał mi najlepsze egzemplarze, jakie mają na stanie. Nie są to stare drukarki, niektóre mają po pięć lat. Taka będzie idealna dla mnie. W końcu udało mi się wybrać te konkretną. Zakupiłam ją i poszłam do domu. Właściciel obiecał, że podrzuci mi ja do domu, bym nie musiała jej dźwigać. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam, gdyż nie widziało mi się, aby ja nosić w rękach. Podłączyłam ja do swojego komputera. Działa ona idealnie. Musiałam tylko zakupić do niej tonery. Jestem szczęśliwa, że udało mi się, znaleźć taka tanią drukarkę i to w dodatku używaną, która wcale nie jest gorsza od tych nowych.

Drukarka sprawuje się idealnie. Mogę na niej drukować małe projekty. W ten sposób będę mogła więcej pracy przynosić do domu. Szkoda, że wcześniej nie wpadłam na ten genialny pomysł z zakupem używanej drukarki. Szef, gdy tylko się o tym dowiedział to obiecał, że zwróci mi za zakup tej drukarki, gdyż nie powinnam ponosić takich kosztów.