katering

Spotkanie biznesowe i katering

Jestem inwestorem i działam na terenie całego trójmiasta. Ostatnio byłem na spotkaniu biznesowym z kontrahentami. Spotkanie zorganizował jeden z biznesmenów, ponieważ należy do niego bardzo dobra restauracja w Gdańsku i to właśnie tam się spotkaliśmy.

Spotkanie z pysznym kateringiem to pewny sukces

kateringKiedy przyjechałem na miejsce okazało się, że restauracja jest duża. Mieliśmy zarezerwowany stolik, do którego zaprowadził mnie kelner. Moi kontrahenci dyskontowali w tym czasie na temat spotkania, które ma się odbyć dla wszystkich pracowników z naszych firm. Edward, właściciel hotelu poinformował, że ma odpowiednie sale konferencyjne, które idealnie sprawdzą się na takie spotkanie. Zapewnia także katering z Trójmiasta, więc zdecydowaliśmy, że u niego odbędzie się wszystko. Kiedy skończyłem posiłek to przeprosiłem swoich kompanów i wyszedłem na zewnątrz, żeby zapalić. Na zewnątrz było mnóstwo ludzi i para młoda, która witała gości. Zauważyłem, że obok jest sala weselna, w której właśnie odbywał się ślub. Kiedy wróciłem do stolika to zapytałem Kazimierza, czy ta sala weselna również do niego należy.
Kazimierz powiedział, że jest w trakcie negocjacji z obecnym właścicielem, ponieważ zamierza ją nabyć. Po spotkaniu wróciłem do firmy, żeby poinformować wszystkich pracowników, że zostały zarezerwowane sale konferencyjne w jednym z hoteli, w których będą się odbywały nasze spotkania. Pracownicy wiedzą, że moja firma będzie połączona z kontrahentami, ponieważ poinformowałem ich o wszystkich zmianach. To połączenie jest korzystne dla każdej ze stron i wszyscy będą zadowoleni. Dzisiaj postanowiłem zrobić żonie niespodziankę i zabrałem ją na kolację.

Restauracja, która należy do Kazimierza zrobiła na mnie ogromne wrażenie i chciałem tam zabrać małżonkę. Opowiem jej jak przebiegło moje spotkanie.