Sposób na poderwanie drugiej osoby

 

Coraz częściej szukamy w internecie odpowiedzi na to w jaki sposób możemy poderwać drugą osobę jednakże takich sposobów jest na tyle dużo, że często gubimy się w tym wszystkim i w końcu rezygnujemy z dalszych poszukiwań. Tymczasem skuteczny podryw jest łatwiejszy, niż mogłoby się wydawać.

Jak skutecznie poderwać drugą osobę?

podrywanieW internecie można znaleźć naprawdę niezliczoną ilość sposobów na podrywanie, jednakże musimy liczyć się z tym, że większość z nich działa w takim samym stopniu co nie działa. Zawsze mamy pięćdziesiąt procent szans na powodzenie każdego z nich, a wynika to oczywiście z faktu, że każdy człowiek jest inny. Istnieje jednak jeden sposób, który działa zawsze ponieważ opiera się na psychologicznych aspektach człowieka. Wszystko, co musimy zrobić to podjąć próbę zaprzyjaźnienia się z wybraną osobą i bez względu na to, czy taka próba odniesie sukces czy też nie w następnym kroku należy się wycofać. Nie chodzi oczywiście o całkowite ignorowanie tej drugiej osoby, czy też o bycie dla niech oschłym, lecz o np: nie pisanie pierwszym do naszej miłości, nie podejmowanie dalszych prób zbliżenia się oraz skontaktowania, a kiedy się spotkacie wówczas warto traktować tę drugą osobę jak po prostu kolegę bądź koleżankę. Taka nagła zmiana nastawienia sprawi, że druga osoba zacznie się zastanawiać dlaczego tak się stało. Czy popełniła jakiś błąd? Z jednej strony będzie widziała, że nadal ją lubimy i wszystko jest ok, ale z drugiej strony będzie też czuła, że coś się zmieniło.

Dzięki tej taktyce nawet jeżeli z początku ktoś niespecjalnie wykazywał zainteresowanie w stosunku do naszej osoby, teraz zacznie podświadomie o nie zabiegać. Po pierwsze po to, aby dowiedzieć się co się stało, a po drugie dlatego, że zwyczajnie ego nie będzie dawało spokojnie spać. To z kolei sprawia, że osobą, którą mamy na oku zacznie o nas więcej i intensywniej myśleć.