Sklepy z rękawicami i akcesoriami bramkarskimi.

Akcesoria bramkarskieSklepy z odzieżą i akcesoriami bramkarskimi oferują najwyższej jakości sprzęt.

Sklep z rękawicami bramkarskimi oferuje szeroki ich wybór.

Rękawice bramkarskie wykonane są bardzo dobrych materiałów, jak na przykład 4 milimetrowy lateks. Wykorzystywanie najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie pozwala na stworzenie rękawic sprawdzających się w różnych warunkach atmosferycznych, na różnej nawierzchni. Powłoki zewnętrzne takiej rękawicy posiadają głębokie tłoczenia w miejscach naturalnie zginających się dłoni. Daje to poczucie komfortu i naturalności, cała rękawica podszyta jest wyściółką umożliwiająca odpowiednią cyrkulacje powietrza wewnątrz takiej rękawicy.
Specjal Grip to pianka najchętniej wybierana przez producentów i bramkarzy. Uszyte z niej rękawice zapewniają pewny chwyt piłki stąd ich przeznaczenie na warunki meczowe.
Super soft najpopularniejsza pianka wśród producentów i bramkarzy, idealna na każde warunki i nawierzchnię. Rękawice wykonane z niej charakteryzują się dużą wytrzymałością.
Z kolei Aqua Grip to pianka przeznaczona do wyrobu rękawic używanych w deszczu, aby prawidłowo ją konserwować należy zwilżać, celem zachowania parametrów chwytnych. Rękawice meczowe wykonane są właśnie z takiej pianki.

Akcesoria bramkarskie takie jak bluzy, skarpety, spodenki, spodnie, są najważniejszym wyposażeniem każdego bramkarza.

Wszystkie one wykonane są z bardzo dobrych jakościowo materiałów. I tak bluzy, ze stu procentowego poliestru, który jest materiałem bardzo lekkim i elastycznym, posiadają wszytą na plecach siateczkę i ochraniacze na łokcie.

Z takiego samego materiału wykonane są spodnie z wszytymi ochraniaczami na biodra i kolana. Spodnie mogą być długie i te wykończone są na dole gumką zakładaną pod stopę.
Nowością są spodnie wykonane w technologii ClimaTech, materiał został poddany na swojej powierzchni odpowiedniej dzięki temu uzyskano optymalną możliwość odprowadzenia wilgoci na zewnątrz, a także aktywność oddechową materiału.