Sklep oferujący fotel obrotowy dla graczy

Wielkimi krokami zbliżają się osiemnaste urodziny mojego chłopaka. Długo myślałam nad jakimś fajnym pomysłem na prezent. Jako że są to bardzo wyjątkowe urodziny, chciałam, aby prezent, który wymyślę również taki był. Z początku myślałam nad grami na konsolę, ale w związku, że gry dostaje ode mnie praktycznie z każdej możliwej okazji, to na pewno nie byłby to prezent oryginalny. Z pomocą przyszedł mi jego starszy brat, który zdradził mi, że mój chłopak od jakiegoś czasu namawiał rodziców na zakup specjalnego fotela do grania.

Prezent w postaci fotela obrotowego dla graczy

fotele obrotowe dla graczyPrzyznam, że ja sama z siebie bardzo nie lubię gier. Ani tych na konsole, ani tych planszowych. Jakoś nigdy nie miałam smykałki do rywalizacji. Szybko tracę cierpliwość, a patrzenie godzinami w ekran monitora czy telewizora zupełnie do mnie nie przemawia. Dlatego, kiedy usłyszałam o tym, że jest coś takiego jak fotele obrotowe dla graczy, to byłam bardzo zaintrygowana. Nie rozumiałam fenomenu po co komu do grania specjalne krzesło. Dopiero, kiedy brat mojego chłopaka zabrał mnie do sklepu oferującego takie gadżety dla graczy, oniemiałam. Prawdopodobnie mnie bardziej zaskoczył ich wygląd, bo były przede wszystkim mega oryginalne, a kiedy przybliżono mi jego możliwości wszystko stało się jasne. Nie ukrywam, że najbardziej skusił mnie argument, że w końcu mój chłopak przestanie narzekać na ból pleców. Notabene pewnie przez te godzinne spędzanie czasu na niewygodnym krześle tego bólu się nabawił.

Z pomocą przyszłego szwagra kupiliśmy upragniony fotel, nawet złożyliśmy się po połowie. Dzięki temu będę mogła jeszcze mu coś dokupić. Urodziny zbliżają się wielkimi krokami, a ja mam ogromną nadzieję, że mój luby doceni mój prezent i że będzie szczęśliwym graczem.