Sklep oferujący duży wybór firan

Byłam właścicielką niewielkiego sklepu w centrum miasta, gdzie prowadziłam sprzedaż firan. Zajmowałam się tym bardziej z zainteresowania, niż chęci zysków. Byłam emerytką i miałam pieniądze. Nie chciałam jednak siedzieć w domu, bo tam nie było dla mnie ciekawego zajęcia.

Klientka zainteresowana firanami na okno balkonowe 

firany - okno balkonoweW moim sklepie był bardzo duży wybór firan, o czym wiedziały wszystkie moje klientki. Często też sprowadzałam firany na zamówienie i dlatego tak dużo osób mnie odwiedzało. W ostatnim czasie postanowiłam zamówić do sklepu nowoczesne i modne firany – okno balkonowe, które miałam w salonie miało przywieszoną firanę, którą kupiłam w internecie. Uznałam, że skoro posiadam sklep, to również firany na okna balkonowe powinnam oferować. Kiedy przeglądałam w internecie oferty producentów firan, to do sklepu weszła klienta. Była to nowa osoba, bo nigdy wcześniej jej nie widziałam a znałam wszystkie swoje klientki. Interesowała się właśnie firanami na okna balkonowe i to był dla mnie sygnał, że mogłam dłużej zwlekać. Poinformowałam tę kobietę, że czekam na zamówienie i poprosiłam, żeby wróciła pod koniec tygodnia. Wiedziałam, że do tego czasu będę miała już w sklepie firany na okna balkonowe. Zamówiłam te firany u swojego stałego dostawcy, bo zawsze byłam zadowolona z jakości oferowanych przez niego firan. Klientka pojawiła się ponownie w moim sklepie i zaprezentowałam jej wszystkie firany na okna balkonowe, które posiadałam w sprzedaży.

Nie wiem gdzie mieszkała ta kobieta, ale kupiła u mnie osiem firan na okno balkonowe. W późniejszym czasie dowiedziałam się od sąsiadki, że kobieta ta prowadziła własny pensjonat i wszystko już było dla mnie jasne. Kobieta ta zresztą regularnie zaczęła przychodzić do mnie po firany.