Ścianka tekstylna do firmy

Nasza firma stale się rozwija, jednak nadal staramy się rozwijać i promować się. W końcu reklama jest dźwignią handlu, więc bez tego nie można być rozpoznawalną marką. Na szczęście mamy dobrych speców od marketingu więc niczego się nie obawiamy.

Ścianka tekstylna z logo

łukowa ścianka tekstylnaZawsze stawialiśmy jedynie na rzeczy widoczne na zewnątrz, czyli na plakaty, ulotki, billboardy. Nie pomyśleliśmy, że warto by było o czymś do samej siedziby firmy. Najbardziej spodobała nam się łukowa ścianka tekstylna. To prawie dwumetrowa konstrukcja na stelażu metalowym, na ktorym naciągnięta jest tkanina. Na niej znajduje się logo firmy, hasło pormocyjne, różne grafiki. To coś, czego nie można nie zauważyć, a przy tym jest bardzo efektowne. Bardzo podobało się nam to, że taka łukowa ścianka tekstylna może być łatwo wyczyszczona czy złożona i przetransportowana, na przykład na targi wystawiennicze. Zamówiliśmy wykonanie ścianki u sprawdzonej agencji zajmującej się gadżetami promocyjnymi. Ścianka została zaprojektowana przez jednego z naszych grafików, a szef ją zaakceptował. Poza ścianką chcieliśmy zamówić też gadżety firmowe, takie jka kubki, długopisy czy smycze na identyfikatory dla pracowników. To nie są drogie rzeczy, a efektowne, a przy tym bardzo przydatne. Długopis jest niezbędną rzeczą w każdym biurze, przywieszany indetyfikator będzie wygodnie noszony, a kubki mogą służyć zarówno dla pracowników jak i dla klientów. Tym również zajęła się agencja promocyjna, która była odpowiedzialna za wykonanie ścianki tekstylnej.

Mimo iż projekty zostały zaakceptowane i wierzyliśmy w profesjonalizm agencji to byliśmy trochę zdenerwowani efektem końcowym. Na szczęscie nie trzeba było się tyle martwić, bo wszystko wyszło jak należy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.