Przepiękny serwis obiadowy na prezent

 

W mojej rodzinie byłam  znana z tego, że zawsze kupowałam przepiękne prezenty. Kupowałam prezenty na święta, śluby czy urodziny. Często też, chcąc zrobić komuś niespodziankę, obdarowywałam tę osobę podarunkiem bez żadnej okazji. Zbliżała się kolejna uroczystość rodzinna, więc wyruszyłam na poszukiwania idealnego podarunku.

Przepiękne zdobienia w serwisach obiadowych na prezent

serwisy obiadoweŚlub i wesele mojej kuzynki było bardzo ważnym wydarzeniem rodzinnym. Chciałam podarować coś wyjątkowego i przede wszystkim użytecznego, tak, aby moja kuzynka mogła korzystać z tych przedmiotów przed długie lata. W Internecie natrafiłam na bardzo ciekawe strony, w których głównym asortymentem były przepiękne serwisy obiadowe. Serwisy w większości były wykonane z porcelany, zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Wiedziałam, że zakup takiego serwisu będzie idealnym ślubnym prezentem, a moja kuzynka z pewnością będzie z tego uradowana. Postanowiłam na klasykę i elegancję i wybrałam porcelanowy serwis obiadowy z pięknymi, lecz delikatnymi zdobieniami kwiatowymi. W komplecie znalazły się wszystkie niezbędne rzeczy: talerze głębokie do dań i potraw kremowych, talerze płaskie do serwowania tradycyjnych polskich kotletów, miski do zup oraz półmiski do serwowania potraw mięsnych. Dodatkowo, serwis zawierał kilkanaście talerzyków deserowych o kolistym kształcie oraz przepiękne filiżanki, które uzupełniały cały serwis. Po ślubie, gościłam u mojej kuzynki z wizytą i z nieukrywaną radością jadłam obiad na talerzach, które wręczyłam Parze Młodej kilka tygodni wcześniej. Serwis obiadowy tak bardzo przypadł mi do gustu, że postanowiłam sprawić sobie podobny i już wkrótce mogłam przyjmować swoich gości na nowej zastawie stołowej.

Wybierając prezent dla mojej kuzynki, postanowiłam na ponadczasowe połączenia, które charakteryzowały się elegancją oraz stylem. Byłam bardzo szczęśliwa, gdy mój podarunek zyskał uznanie, a obdarowani chętnie z niego korzystali.