Prostacare plus

Problemy z prostatą są częste u mężczyzn po 50 roku życia. Początkowo dokuczliwe objawy, nie leczone mogą doprowadzić do groźnych chorób, z nowotworem prostaty w łącznie. Zdecydowanie lepiej zapobiegać problemom z prostatom niż je leczyć. W tym celu stworzono tabletki Prostacare plus. Jest to preparat witaminowy przeznaczony dla mężczyzn, którego celem jest uzupełnienie diety.

prostacare-plusZapobiega on problemom z prostatą i wspomaga jej działanie. Regularne stosowanie tabletek Prostacare plus poprawia funkcjonowanie dróg moczowych, wpływa też korzystnie na sprawność seksualną. Preparat reguluje działanie hormonów płciowych. Niezwykle istotną dla komfortu psychicznego mężczyzny kwestią jest poprawia komfortu oddawania moczu. Środek spowalnia procesu starzenia postępujące w organizmie, pomaga tez zachować panom odporność. Działania te zostały osiągnięte dzięki unikatowej kompozycji ekstraktu z nasion dyni , wyciągu z liści pokrzywy i korzenia żeń-szenia , oraz witamin E i B6, Zawiera także skrobię kukurydzianą oraz stearynian magnezu. Do osiągnięcia pożądanych efektów zalecane jest spożycie jednej tabletki Prostacare plus na dobę. Nie należy przekraczać dziennej dawki. Producent zaleca prowadzenia zdrowego trybu życia.

Preparat ma charakter pomocniczy, uzupełniający niedobory witamin i minerałów i nie może zastąpić zdrowego odżywiania się i stylu życia. Dostępny w aptece bez recepty. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z treścią ulotki. Nie stwierdzono przeciwwskazań do stosowania Prostacare plus.