komfortowy biustonosz dla karmiącej

Projektuję bieliznę – najbardziej popularne biustonosze

Projektowanie bielizny to moja praca. Zajęłam się tym trochę przypadkowo, ponieważ chciałam projektować ubrania. Jednak ogromna konkurencja mnie to tego zniechęciła i szukałam dla siebie jakiejś niszy która mogłabym zagospodarować. Tak padło na bieliznę. Na początku projektowałam jedynie rzeczy dla każdej kobiety.

Komfortowy biustonosz dla karmiącej matki hitem sprzedaży

komfortowy biustonosz dla karmiącejRóżne były oczywiście wzory, kolory i rozmiary. Z czasem jednak chciałam urozmaicić swoją ofertę. Pomyślałam sobie, ze bielizna ciążowa to także niezagospodarowana dziedzina. Są to zazwyczaj mało atrakcyjne rzeczy, których sama bym nie założyła. Nie mam jeszcze dziecka, ale planuję mieć, więc zastanawiałam się jak powinna wyglądać elegancka bielizna ciążowa którą sama chciałabym ubierać. Tak powstała moja pierwsza kolekcja takiej bielizny. Zrobiłam jedynie kilka sztuk, ale to wystarczyło. Moje klientki pytały się mnie, czy nie będzie innych kolorów, albo innych wzorów dostępnych, pytały się nawet o koronkową bieliznę. To dało mi do myślenia. Postanowiłam iść za ciosem i do razu wypuścić kolejną kolekcję. Tym razem z niej znalazł się również komfortowy biustonosz dla karmiącej matki, który stał się prawdziwym hitem. W końcu zaraz po urodzeniu dziecka nie przestaje się nosić ciążowych rzeczy, bo są one wygodniejsze niż normalne. Biustonosz dla karmiącej odniósł duży sukces, z którego się oczywiście bardzo cieszyłam głównie za sprawą wyciąganych wkładek, dzięki którym można było bez zdejmowania bielizny nakarmić maleństwo.

 

Zabrałam się do dalszej pracy. Zaprojektowałam też inne modele stanika dla matek karmiących które również cieszyły się powodzeniem. Mam nadzieję, że w przyszłości również tak będzie. W końcu to ważna rzecz dla każdej ciężarnej kobiety.