Produkcja szamb pod zamówienie

W świecie nieustannej gonitwy za realizacją marzeń, wiele osób wybiera spokojne życie z dala od zgiełku miasta. Dostrzegając zapotrzebowanie i trendy panujące na rynku firma, w której pracuje postanowiła wprowadzić do swojej oferty niszowe rozwiązania i usługi. Jak się okazało zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty przerosła najśmielsze oczekiwania. Swoje usługi realizujemy głównie w Radomiu.

Produkcja betonowych zbiorników na nieczystości

szamba betonowe - RadomNowa strona internetowa firmy ujawniła pewną ciekawą prawidłowość. Najczęściej wpisywaną frazą w kontekście wyszukiwań naszej firmy w Internecie jest fraza szamba betonowe – Radom. Jak się okazało na rynku istnieje spora nisza do zagospodarowania. Z samego początku ograniczyliśmy swoje usługi do oferty dwóch zbiorników betonowych, które produkowaliśmy w naszych zakładach. Okazało się to jednak niewystarczające. Duże zróżnicowanie potrzeb naszych klientów skłoniło nas do wprowadzenia usługi projektowania szamb pod specyfikację klienta. Jest to podejście kompleksowe, które obejmuje projekt, wycenę a także montaż gotowego produktu. W związku ze zwiększeniem zakresu usług odczuliśmy znaczący wzrost ruchu na naszej stronie. Najczęściej odwiedzaną zakładką była zakładka związana z projektowaniem szamb według specyfikacji klienta. Okazało się to bardzo dobrym posunięciem. W okolicy istnieje kilka firm, które również dostarczają zbiorniki na nieczystości, jednak żadna z nich nie podchodzi tak kompleksowo do wykonania przedmiotu zlecenia.

W naszym przypadku pomagamy klientowi w doborze odpowiedniego zbiornika, projektujemy go, wytwarzamy a następnie montujemy na obiekcie. Wszystkie produkowane przez nas betonowe szamba są objęte dożywotnią gwarancją. Do produkcji tego typu zbiorników stosujemy tylko najwyższej jakości materiały dzięki czemu jesteśmy pewni ich jakości.