Pracuję w agencji reklamowej w Świeciu

Tuż po studiach licencjackich postanowiłem podjąć pracę. Dzięki zarobionym pieniądzom będę mógł kontynuować dalszą edukację. Interesowała mnie praca w reklamie i tylko takiego stanowiska szukałem u siebie w miejscowości.

Dzięki pracy w agencji reklamowej mogę się rozwijać

agencja reklamowa świecieOgłosiła się na jednym z portali agencja reklamowa świecie, która szukała stażysty. Wiedziałem, że nadaję się na to stanowisko i postanowiłem zaaplikować. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i była to dla mnie szalenie dobra wiadomość. Moje umiejętności zostały docenione, ponieważ dostałem tę pracę. Po półrocznym stażu agencja reklamowa świecie zatrudni mnie na stałe. Oczywiście jak się sprawdzę a wiem, że to na pewno mi się uda. Pracowałem przy rożnych projektach, gdzie mogłem się wykazać nie tyle umiejętnościami co kreatywnością. To właśnie ta cecha była bardzo ceniona a moje nietuzinkowe pomysły zostały bardzo szybko docenione. Ta agencja reklamowa świecie jest znana w całym województwie głównie z uwagi na innowatorskie rozwiązania. Musiałem się starać, żeby moje pomysły były na wysokim poziomie. Z czasem nabrałem jednak wprawy i wszystko stało się dla mnie bardzo łatwe. Szef to mi nawet powiedział, że planuje mi przekazać bardzo ważne zlecenie. Nasza agencja reklamowa świecie obsługuje bardzo poważnego klienta, który jest wymagający. To ja dostałem jego zlecenie i szef powiedział, że jak sobie poradzę to mam zagwarantowaną umowę o pracę. Poznałem bardzo dokładnie profil działalności tego klienta, żeby móc się wykazać.

Pracę po tym zleceniu otrzymałem na stałe. Sprawdziłem się i na dobrą sprawę to każdy był zadowolony. Klient zadeklarował, że na pewno do nas wróci i to ja znowu będę go obsługiwał. Teraz mogę dokończyć studia jak planowałem.