Praca w transporcie jest ekscytująca

Pracuję w spedycji od trzech miesięcy. Zatrudniona zostałam w dobrej firmie dzięki mojej przyjaciółce. Ona robi w firmie dużą karierę;. Potrzebowała asystentki a ja poszukiwałam pracy. Jakiś czas temu moje dzieci poszły do przedszkola i ja postanowiłam pomyśleć o sobie. Już długo nie pracowałam. Tak postanowiliśmy z mężem.

Usługi transportowe są istotne

usługi transportowe lubuskieMamy dobrą sytuację finansową i nie musiałabym pracować ale chciałam zrobić coś dla siebie. Każdy ma jakieś plany, gdzieś pędzi a od kiedy nie było dzieci w domu czułam się nie potrzebna. Do tej pory zawsze byłam aktywna więc chciałam być niezależna. Asia we wszystko mnie wprowadziła. Usługi transportowe lubuskie są bardzo istotne. Wiele firm korzysta z transportu do przewozu palet, maszyn i innych rzeczy. Wszystko zależy od zapotrzebowania naszych klientów. Klientów mamy sporo . Współpracujemy z dużymi i mniejszymi firmami. Do moich obowiązków należało także poszukiwanie nowych klientów chętnych do współpracy z naszą firmą. Nasza firma jest znana na mieście i nie tylko więc nie miałam problemów z poszukiwaniami. Wiele firm decydowało się  na nasze usługi. Usługi transportowe lubuskie są cenione przez klientów. Najważniejsza jest jakość ich wykonania a także cena. Praca w firmie spedycyjnej bardzo mi się podoba. Mam dobrą pensję plus otrzymuję premię za pozyskiwanie nowych klientów. Ostatnio Asia bardzo mnie pochwaliła.

Wiedziała, że sobie poradzę i cieszyła się, że przyjęłam jej ofertę pracy. Dzięki temu, że razem pracujemy spędzamy ze sobą sporo czasu. Zawsze się dobrze dogadywałyśmy więc cieszę się, że mam taką dobrą szefową, która dodatkowo jest moją przyjaciółką. Dobrze sobie radzę w transporcie i nawet zaczęłam myśleć o studiach w tym kierunku żeby jeszcze lepiej sobie radzić w pracy.