Potrzebuję dysk do rejestratorów

Mój szef zakłada monitoring w naszej firmie. Ja, jako osoba odpowiedzialna za zaopatrzenie różnych sprzętów będę musiał zastanowić się nad dyskiem do takich kamer, które odbierają obraz w jakości full HD. Taki dysk nie jest zwykłym urządzeniem jak na przykład w laptopach. Musi być o wiele bardziej trwałe i lepsze jakościowo. Na szczęście współpracuję z firmą zajmującą się sprzedażą takich urządzeń i liczę na jakieś szczegółowe informacje z ich strony.

Jaki powinien być dysk do rejestratorów?

znakomitej jakości dyski do rejestratorówW krótkim czasie dostałem e-maila z odpowiedzią na moje zapytanie odnośnie dysków do rejestratorów. Musze przyznać, że uzyskałem wyczerpującą informację, która utwierdziłam mnie w przekonaniu, że to akurat ten dysk powinienem wybrać. Generalnie ich znakomitej jakości dyski do rejestratorów są odpowiednio przystosowane do całodobowej pracy. Wiadomo, że monitoring w firmie musi działać przez dwadzieścia cztery godziny na dobę zapisując filmy o dużej pojemności. Niniejsze produkty są odpowiednio do tego przystosowane. Ponadto ich zaletą jest to, że cicho pracują. W naszej firmie musimy się skupić więc jest to naprawdę duża zaleta. Nie bez znaczenia jest ponadto niskie zużycie energii elektrycznej przy wysokiej wydajności. Każdy z nas chce oszczędzać, a dzięki nowoczesnym dyskom cel ten z łatwością osiągniemy. Wspomnieć można również o tym, iż są stworzone z trwałych produktów, które są zdecydowanie przyjazne dla środowiska. Zaletą jest również ich system sterowania. Polega to na tym, że posiadają bezdotykową głowicę, która wpływa na żywotność dysku. Bezdotykowa sprawia, że starczy nam na dłużej.

Bez zastanowienia kupię ten dysk do rejestratora. Mam nadzieję, że będzie dobrze działał. Ważne jest to, żeby szef był zadowolony, bo on za to wszystko płaci.