Potrzebowałem taniego komputera stacjonarnego

 

Od kilku miesięcy pracuje zdalnie. Moja praca wymaga ode mnie posiadania sprawnego komputera oraz połączenia z internetem. Do pracy używam mojego już dość starego laptopa. Od jakiegoś czasu w sumie stał się laptopem stacjonarnym, ponieważ bateria przestała trzymać. Coraz bardziej mnie to irytowało, stwierdziłem że trzeba coś z tym zrobić.

Poszukiwania taniego komputera stacjonarnego

tani komputer stacjonarnyPrzecież przeznaczenie laptopów jest zupełnie inne ich największą zaletą miała być mobilność a ona została mi zabrana. Dodatkowo nieduży ekran nie ułatwiał w pisaniu i coraz częściej po kilku godzinach pracy bolały mnie oczy. Postanowiłem kupić nowy komputer, tym razem stacjonarny. I tak siedziałem przy biurku, a jak dokupię do niego porządny monitor to na pewno moje plecy i oczy będą mi wdzięczne. W wyszukiwarce wpisałem frazę – tani komputer stacjonarny. Wyskoczyło mi wiele ofert z różnych sklepów, znalazły się również ogłoszenia sprzedaży używanych komputerów od innych użytkowników. Postanowiłem jednak kupić nowy komputer, bo jednak mam wtedy gwarancję, że przez 2-3 lata nie będę miał z nim żadnych problemów. Wybrałem w jednym sklepie sortowanie od najtańszych. Po chwili znalazłem komputer, który odpowiadał mojemu budżetowi. Po sprawdzeniu wydajności podzespołów tam użytych zdecydowałem się na jego zakup. Według maila potwierdzającego zakup, kurier z moim nowym komputerem będzie u mnie za 2 dni robocze.

Zgodnie z tym co było napisane w mailu po 2 dniach już miałem swój nowy komputer. Zabrałem się za podpinanie go z resztą akcesoriów. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Praca również stała się dużo bardziej przyjemna i co najważniejsze dużo mniej męcząca dla moich oczu. Zdecydowanie to był bardzo dobry zakup, moje ciało na pewno mi za to podziękuje na starość.