Poszukiwania restauracji na komunię

 

Wielkimi krokami zbliżał się dzień pierwszej komunii świętej mojego dziecka. W związku z tym podzieliliśmy się z mężem obowiązkami. On miał zająć się sprawami kościelnymi i lekcjami religii, a ja miałam wziąć na siebie przygotowanie imprezy okolicznościowej. Przede wszystkim musiałam więc znaleźć jakąś dobrą restaurację, gdzie urządzimy imprezę dla córki.

Gdzie w Łódzkim znajdę restaurację na komunię?

restauracja na komunię ŁódzkiePoszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wiedziałam, że w ten sposób będę mogła od razu porównać wiele ofert. Do komunii pozostał jeszcze ponad rok, ale wiedziałam, że to już najwyższa pora na to, aby zarezerwować jakąś restaurację. Tym bardziej, że spodziewałam się na uroczystości wielu gości, więc musiałam znaleźć jakąś dużą restaurację. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: restauracja na komunię Łódzkie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Była to duża restauracja, która dysponowała salą mogącą pomieścić do stu pięćdziesięciu gości. Taka wielkość sali mi odpowiadała. Mieli oni bardzo dobrą ofertę zarówno cenową jak i jeśli chodzi o wybór dań. Bardzo mi się podobało również to, że można było tam wynająć salę restauracyjną na wyłączność. Dzięki temu w dniu naszej imprezy inni goście nie mieliby dostępu do restauracji. Stwarzałoby to kameralną i przytulna atmosferę.

Nie wahałam się długo i zdecydowałam się wynająć tą restaurację na imprezę komunijną mojej córki. Jak się okazało to był bardzo dobry wybór. Jedzenie serwowane prosto z kuchni było smaczne i świeże. Do naszej dyspozycji była profesjonalna obsługa kelnerska, a także sala restauracyjna na wyłączność. Do restauracji przynależał także taras oraz w środku znajdował się kącik dla dzieci co było praktycznym rozwiązaniem.