Poszukiwania dobrego zakładu pogrzebowego

Niedawno zmarła moja babcia. Było mi bardzo przykro, bo była to ostatnia bliska mi osoba z rodziny. Szybko musiałam się jednak pozbierać, ponieważ moim obowiązkiem było zorganizowanie pogrzebu. W pierwszej chwili nie wiedziałam, co powinnam zrobić. Na szczęście sąsiadka podpowiedziała mi, żebym w pierwszej kolejności skontaktowała się z zakładem pogrzebowym.

Gdzie w Sopocie znajdę dobry zakład pogrzebowy?

zakład pogrzebowy sopotPoleciła mi ona nawet bardzo dobry, renomowany zakład pogrzebowy Sopot to duże miasto, dlatego w okolicy jest sporo takich firm. Zakład polecony przez sąsiadkę był jednak zdecydowanie najlepszy. Wystarczyło, że poczytałam sobie na jego temat opinie w sieci. Wielu klientów pisało, że czekała tam na nich bardzo dobra, wyrozumiała obsługa. Pracownicy tego zakładu pomagali w wyborze trumny, wieńców czy stroju do trumny dla zmarłej osoby, a także pomagali przy załatwieniu wszystkich formalności, w tym formalności związanych z otrzymaniem zapomogi na pogrzeb. Udałam się tam jeszcze tego samego dnia, żeby nie tracić czasu. Na szczęście w urzędzie zdążyli mi już wystawić akt zgonu babci. Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Zakład pogrzebowy nie tylko okazał się niezwykle profesjonalny, ale także zadbał o to, aby „ostatnia droga” mojej babci, była dopracowana w stu procentach. Można tam było od razu zamówić wieńce oraz grób. 

Było to dla mnie niezwykle istotne. Byłam bardzo zadowolona z obsługi tego miejsca, która wykazała się naprawdę dużą empatią i profesjonalizmem. W dodatku cena usług była niezwykle przystępna, niska, dlatego nie nadwyrężyła to mocno mojego budżetu. Wszystkie wydatki zrekompensował mi zasiłek pogrzebowy, który uzyskałam dzięki formalnej pomocy zakładu pogrzebowego. Jestem zadowolona z ich usług.