Postaw na angielski nauczany w Bydgoszczy

Zawsze moim marzeniem było uczyć dzieci. Lubiłam z nimi pracować i miałam cierpliwość, której teraz wielu osobom brakuje. Dlatego ukończyłam studia pedagogiczne ze specjalizacją nauka angielskiego. Udało mi się spełnić marzenie, ponieważ dostałam pracę w szkole języka angielskiego. Było to parę lat temu i nadal robię to wszystko z wielką pasją i z zamiłowaniem.

Nauka angielskiego od podstaw

angielski nauczany w BydgoszczyNa początku, uczyłam w szkole podstawowej. Jednak tam jakoś nie mogłam się odnaleźć. Dzieci często nie odrabiały zadań i była to taka nauka z przymusu. Ja chciałam uczyć dzieci, które będę zafascynowane językiem i będą chciały chłonąć wiedzę ile się da. Taki angielski nauczany w Bydgoszczy może być prowadzony też przez specjalne szkoły językowe. W dni szkolne, zajęcia prowadzone są popołudniami, a w weekendy mogą trwać nawet przez cały dzień. Dlatego zgłosiłam się kiedyś do pracy w takiej szkole języków obcych i udało mi się dostać pracę. W wakacje jest wiele specjalnych kursów dodatkowych, dla dzieci i dorosłych, jednak ja wolałam pracować z dziećmi. Wtedy poszukali więcej nauczycieli i była większa szansa, że uda mi się tam dostać. No i jak już mnie przyjęli i się sprawdziłam, na wakacyjny okres próbny, to potem dostałam umowę na stałe. Bardzo mnie to ucieszyło. Dzieci lubią zajęcia ze mną, bo wkładam całe serce w naukę. Pokazuję im różne zdjęcia, prezentacje, żeby je zainteresować. No i wypowiedzi prawdziwych Anglików, oczywiście w odpowiedniej dla dzieci tematyce.

Moje dzieciaki mają nawet lepsze wyniki w nauce niż z innych grup. Jestem z nich bardzo dumna, że tak szybko się uczą. Z siebie w sumie też, że potrafię przekazywać wiedzę tak, że wszystko zapamiętują i na testach mają najlepsze oceny. Mam najlepszą pracę pod słońcem, lepszej bym sobie nie wymarzyła.