Podobają mi się zdjęcia od fotografa

Jestem bardzo zadowolona ze swojego wesela, które odbyło się trzy tygodnie temu. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że wszystko się udało i moje marzenia zostały spełnione. Zależało mi na pięknym weselu i na szczęście wszystko wyszło po mojej myśli. Dzisiaj dostałam telefon od fotografa, że są już przygotowane zdjęcia i mogę się po nie zgłosić. 

Oglądam zdjęcia ze swojego wesela

fotograf wesele warszawaJak fotograf do mnie zadzwonił od razu dałam znać mojemu mężowi żebyśmy się spotkali po jego pracy i wspólnie podjechali po odbiór zdjęć. Chciałam z nim obejrzeć zdjęcia żeby mieć pewność, że wszystko jest zgodnie z umową, którą podpisaliśmy z fotografem przed naszym weselem. Fotograf wesele warszawa, na którego się zdecydowaliśmy został nam polecony przez naszych znajomych, którzy mieli okazję już z nim współpracować. Był u nich na weselu i przygotował dla nich piękne zdjęcia. Fotograf jest dosyć drogi ale na pewno jest warty swojej ceny. Zdjęcia, które są przez niego przygotowywane są profesjonalnej jakości. Fotograf  pracuje na najlepszym sprzęcie i stara się wykonywać swoje prace w miarę możliwości w jak najkrótszym terminie. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy w trakcie wesela a także na sesji w plenerze. Fotograf miał fajne pomysły a na weselu nie rzucał się w oczy. Goście go chwalili, że nie był nachalny. Zdjęcia, które fotograf nam pokazał bardzo mi się spodobały. Tak je właśnie sobie wyobrażałam. Po pracy podjechałam po męża i wspólnie zajechaliśmy do fotografa.

Jestem oczarowana zdjęciami, które zostały dla nas przygotowane. Sesja w plenerze była idealna a zdjęcia z wesela będą dla nas przepiękną pamiątką. Nie spodziewałam się aż takiej ilości zdjęć. Będę mogła pokazywać je dzieciom żeby wiedzieli jakie rodzice mieli piękne wesele.