Organizacja imprezy firmowej

 

Bycie szefem niedużej firmy traktuję bardzo poważnie. Założyłem ją od podstaw i śmiało mogę stwierdzić, że traktuję ją jako swoje pierwsze dziecko. Staram się bardzo dbać o swoich pracowników i pilnować, by czuli się w pracy dobrze. Dlatego też często w naszej firmie odbywają się imprezy integracyjne. Ostatnio jednak wpadłem na pomysł, by zorganizować pracownikom imprezę tematyczną.

Niebanalna impreza integracyjna dla firmy

tematyczna impreza firmowa - wielkopolskaKiedy zakładałem swoją firmę, nie sądziłem, że kiedyś będę w niej zatrudniał dwudziestu pięciu pracowników. Jest to dla mnie wielki sukces. Uważam to za efekt swojej ciężkiej pracy, co bardzo mnie cieszy. Swoich pracowników traktuję jako swoje największe skarby. Bez nich ta firma by nie istniała. Myślę, że zatrudniam naprawdę rewelacyjnych fachowców, dlatego też tak o nich dbam. Bardzo często organizuję dla nich imprezy integracyjne. Ostatnio stwierdziłem, że ciekawym pomysłem byłaby tematyczna impreza firmowa – wielkopolska to duży region, dlatego też nie miałem problemu ze znalezieniem firmy, która by mi w tym pomogła. Kiedy znalazłem odpowiednią, skontaktowałem się z jej przedstawicielem, po to, by ustalić wszelkie szczegóły. Zależało mi na tym, by ta impreza była naprawdę nietuzinkowa, i by moi pracownicy byli pozytywnie zaskoczeni jej tematem. Spotkanie okazało się bardzo owocne. Przedstawiciel firmy miał bardzo dużo pomysłów, a ja zdecydowałem się na jeden z nich.

Teraz kiedy jesteśmy już po imprezie firmowej, jestem bardzo zadowolony. Dobiegły mnie również słuchy, że pracownikom także przypadła ona do gustu, a w szczególności – jej temat. Cieszę się więc, że zdecydowałem się na współprace z firmą, która zorganizowała tego typu tematyczną imprezę dla pracowników mojej firmy. Była to naprawdę dobra decyzja.