Oleje Yacco do samochodów

 

Samochód to bardzo skomplikowana machina. Jej silnik to plątanina kabelków i mniejszych i większych pojemników, elementów metalowych i nie tylko. Wszystko musi działać bez zarzutu, żebyśmy mogli nim jeździć bez problemów. Każdy z elementów silnika jest równie istotny i o każdy z osobna należy dbać, używając odpowiednich środków. 

Oleje potrzebne do silnika

oleje yaccoOlej silnikowy jest elementem smarujących w silnikach spalinowych. Oznacza to, że olej zabezpiecza miejsca, w którym stykają się współpracujące części maszyny. Smarowanie nie tylko zmniejsza i opóźnia proces tarcia, ale również chroni przed korozją i odprowadza ciepło z obszaru tarcia. Oprócz tego oleje silnikowe tłumią też drgania. Oleje Yacco to oleje które ratują nie tylko silniki samochodów, ale również inne pojazdy. Z ich produktów mogą również korzystać mechanicy zajmujący się konserwacją samolotów, helikoptera i innych powietrznych środków lokomocji. Yacco produkuje oleje dla różnych marek samochodów. Firma służy zmotoryzowanym od bardzo dawna, bo powstała po pierwszej wojnie światowej. Oleje firmy towarzyszyły więc samochodom praktycznie od ich narodzin. Oleje były i są doceniane w przemyśle samochodowym – marka jest tak stara, że zdołała już wyrobić sobie respekt innych. Mimo długiej tradycji Yacco potrafi dostosować się nie tylko do wymagań rynku, ale też ciągle rozwijającej się technologii. Oleje klasyfikowane są według dwóch kategorii: ich lepkości lub spełnianych przez produkt norm.

Dopóki nie wymyślimy zupełnie nowego rodzaju transportu jesteśmy skazani na samochody. Warto o nie zadbać, żeby służyły nam przez lata i jak najdłużej pozostały sprawne. Bez użycia olejów silnikowych jest to niemożliwe, ponieważ poszczególne części w silniku bez dodatkowego zabezpieczenia olejem prędko się zużyją.