Okna polskiego producenta Nidzica z wieloletnią gwarancją

Wybór okien do domu to decyzja, której skutki odczuwalne będą przez wiele lat. Dlatego dobrze jest wybierać mądrze, okna od sprawdzonego producenta. Nidzica to znana polska marka o długiej tradycji i ugruntowanej pozycji. Oferuje zarówno klasyczne okna o typowych kształtach i rozmiarach, jak i produkty na specjalne zamówienie. Krajowy producent to gwarancja solidnego wykonania stolarki okiennej.

Antywłamaniowe okno drewniane z Nidzicy 

okna nidzicaDrewniana stolarka okienna cieszy się coraz większą popularnością. Stylowe okna Nidzica posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe. Różnią się od okien innych producentów wyjątkową linią i kształtem. Należy zwrócić uwagę na sposób łączenia szyb z ramą i szprosami. Wśród okien antywłamaniowych z Nidzicy dominują kształty prostokątne z dzieloną szybą. Taki typ stolarki jest większą przeszkodą dla złodzieja niż okna z jedną, pełną szybą. Wygląd i estetyka okien z Nidzicy ma tez duże znaczenie. Pełna szyba daje co prawda więcej światłą, lecz podziały okien na dwie lub cztery kwatery, dają znacznie ciekawszy wygląd. Jeśli okno posiada kilkustopniową regulacje otwierania i zamykania to też duże ułatwienie. Uchylne szyby okienne pozwalają na naturalne wietrzenie pomieszczeń zarówno w dzień, jak i w nocy. Solidny mechanizm otwierania i zamykania zapobiega włamaniom i utrudnia sforsowanie stolarki. Jest to duża zaleta, która decyduje o popularności okien z Nidzicy.

Na co zwracają uwagę osoby kupujące okna? Badania rynku wyraźnie wskazują, iż cena nie jest priorytetem. Z kolei estetyka okna ma duże znaczenie. W Nidzicy można zamówić stolarkę do nowej i starej zabudowy. Są to solidne okna z gwarancja długiego użytkowania. Okna produkowane w Nidzicy są stylowe. Kupić je można u producenta oraz w autoryzowanych punktach ze stolarką.