Nowoczesna donica led

 

Od wielu lat jestem architektem i dekoratorem wnętrz. Pomagam swoim klientom w metamorfozach ich czterech ścian. Bardzo cenie sobie w swojej pracy kontakt z ludźmi. Ich pomysł w połączeniu z moją wiedzą owocują wspaniałymi i nowatorskimi aranżacjami.

Donica podświetlana led

donica ledDoceniam klientów którzy mają swoją wizję podczas remontów mieszkań czy osobnych pomieszczeń. Z uwagą wsłuchuję się w ich potrzeby i słucham ich pomysłów. Przecież to oni mieszkają w danym domu i to oni będą korzystać z pomieszczenia które remontuje i na nowo urządzam. Jeśli klientowi nie podobają się pewnie kolory nie mogę w swoim projekcie tego zignorować. Ostatnio robiłam projekt oraz prowadziłam prace remontowe dla pewnego młodego małżeństwa. Ludzie ci byli bardzo pomysłowi i dużą uwagę przywiązywali do detali. Chcieli aby dekoracje w salonie były w określonym stylu. Bardzo lubili nowoczesny styl i gadżety. Wsłuchując się w ich potrzeby zaproponowałam kilka szczegółowych projektów. Młode małżeństwo było zachwycone moimi aranżacjami, najbardziej jednak przypadł im do gustu projekt z nowoczesnymi świecącymi donicami na kwiaty. Donica led jest ostatnio bardzo modna. Oprócz swojej podstawowej roli pełni również funkcję dodatkowego oświetlenia, tworząc niesamowity klimat w pomieszczeniu. Donica taka może być ozdobą zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz na przykład w ogrodzie. Wykonana z trwałych i odpornych na wodę materiałów idealnie sprawdzi się na tarasie. Materiał odporny jest również na wysokie i niskie temperatury oraz na działanie promieni słonecznych. Donica która oświetla wnętrze salonu lub ogród podkreśla nowoczesny i modernistyczny styl. Proste formy donicy pozwalają na umieszczenie jej w dowolnym miejscu w zależności od naszych potrzeb. Wielu z moich klientów decyduje się na taką ozdobę w swoim salonie lub ogrodzie.

Połączenie nowoczesności z prostymi przedmiotami jest aktualnie bardzo popularne. Ludzie poszukują minimalistycznych i prostych rozwiązań. Donica która pełni funkcję ozdobną oraz oświetla pomieszczenie wpisuje się w potrzeby wielu moich klientów.