Nietypowe hasła na koszulkach

Bawełniane koszulki z różnymi nadrukami stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Dzieciaki noszą je na co dzień, do szkoły i w inne miejsca.koszulka

Dorośli zakładają je nieco rzadziej, zwłaszcza gdy muszą prezentować się w pracy elegancko i oficjalnie. Wciąż jednak chętnie sięgają po takie koszulki wtedy, gdy idą na spacer z psem, pograć w piłkę z dziećmi, posprzątać w garażu. Koszulki noszą do pracy również ci dorośli, którzy wykonują jakąś pracę fizyczną. Koszulka jest bowiem wygodna, zwykle zakrywa nerki, ciało się w niej nadmiernie nie poci.

Ponadto łatwo ją wyprać oraz wyprasować, dlatego też wydaje się odpowiednia do zajęć, w  trakcie których można się pobrudzić. Często koszulki z nadrukiem na zamówienie stanowią reklamę jakiegoś przedsiębiorstwa. Zdarzają się też jednak koszulki z nietypowymi, zabawnymi hasłami. Tego rodzaju koszulki bawełniane z nadrukiem są produkowane w limitowanych seriach i można je nabyć w sklepach z prezentami czy zabawnymi gadżetami. Ponadto można zaprojektować samodzielnie koszulkę i zamówić w drukarni jej wykonanie.

Niektóre osoby nabywają takie stroje dla siebie, inne ofiarowują je w prezencie. Przed Dniem Ojca, Dniem Matki, Dniem Babci i innymi, podobnymi świętami, w sklepach można znaleźć sporo koszulek z napisami „Najlepszy Tata na Świecie”, „Idealna Córeczka”, „Doskonały Syn”, „Odlotowy Dziadek” itp. Możemy również samodzielnie zaprojektować koszulkę, na której na przykład napiszemy zindywidualizowane życzenia dla kogoś bliskiego, kto właśnie obchodzi urodziny czy inne święto, jak Dzień  Matki lub Dzień Dziecka.  Wiele osób kupuje też dla siebie bądź na prezent, koszulki z bardziej nietypowymi hasłami, na przykład cytatami z ulubionych książek bądź filmów. Czasami są to cytaty powszechnie znane, stanowiące współczesne frazeologizmy.

Kiedy indziej są to teksty nieznane szerszemu gronu. Wówczas nasza koszulka zwraca powszechną uwagę i może zachęcić do zapoznania się z dziełem, z którego dany cytat pochodzi. Wśród nietypowych tekstów na koszulkach można ponadto znaleźć różne hasła ideologiczne.