Najtańsze wypożyczalnie samochodów są na gdańskim lotnisku

Gdzie w Trójmieście wypożyczyć samochód w możliwie najniższej cenie? Mogłoby się wydawać, że wypożyczalni najlepiej poszukać gdzieś na mieście albo w jakiejś małej miejscowości w pobliżu Trójmiasta. Tym czasem można się bardzo pozytywnie zaskoczyć, jeśli spojrzy się na ceny w wypożyczalniach działających na lotnisku w Gdańsku. Tam jest naprawdę tanio.

Wypożyczalnie na lotnisku są cenowo najkorzystniejsze

wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko najtaniejJak to możliwe, że wypożyczenie auta w lotniskowej wypożyczalni jest tańsze od wypożyczenia samochodu w lokalnych wypożyczalniach działających w obrębie Trójmiasta? Wszystko dlatego, że na gdańskim lotnisku działa kilka wypożyczalni, które cenowo mocno ze sobą konkurują. Poza tym każda wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko najtaniej wypożyczy samochód na kilka dni, dzięki oferowanym pakietom długoterminowym. Dla przykładu za mały miejski samochód w wypożyczalni na gdańskim lotnisku zapłacimy ponad sto złotych za dobę. Jeśli to samo auto wynajmiemy sobie na tydzień to za cały wynajem zapłacimy czterysta złotych. Jak łatwo policzyć doba kosztuje wówczas tylko kilkadziesiąt złotych. Co ważne, z usług wypożyczalni na lotnisku może skorzystać każdy. To nie jest tak, że oferta skierowana jest tylko do podróżnych przylatujących na gdańskie lotnisko. A wiele wypożyczalni oferujących samochody na lotnisku oferuje również programy lojalnościowe, dzięki którym każde kolejne wypożyczenie auta jest jeszcze tańsze.

Duża konkurencja w obrębie jednego lotniska musi przyczyniać się do tego, że ceny za wynajem aut są coraz bardziej atrakcyjne. W lotniskowych wypożyczalniach premiowane są wynajmy długoterminowe. Im dłuższy okres na jaki wypożyczymy samochód tym mniejsza opłata za jedną dobę wynajmu. Skorzystanie z takiego pakietu opłaci się każdemu.