Najmodniejszy lakier hybrydowy tego sezonu

 

Moda w stylizacjach paznokci zmienia się dość często. Jeszcze parę lat temu modny był delikatny manicure zwany frenczem, a teraz w salonach stylizacji paznokci królują bogate i kolorowe zdobienia. W tym sezonie modnych kolorów lakierów hybrydowych mamy kilka, wszystkie jednak wpasowują się w letni klimat. Każdy salon, który posiada te kolory na pewno jest na bieżąco z trendami.

Neonowe lakiery hybrydowe pasują do każdej kobiety

neonowy lakier hybrydowyKolorowy manicure wygląda dobrze przez cały rok. Oczywiście w zależności od pory roku kolory te zmieniają się jeżeli chodzi o ich odcienie i intensywność. Jesienią kobiety skłaniają się ku ciemnym kolorom, głębokim czerwieniom i purpurom. Latem wolimy kolory radosne, ciepłe i jasne. Obecnie, w manicure bardzo modny jest neonowy lakier hybrydowy, który naprawdę wpasowuje się w letni klimat. Kolory neonowe są bardzo wyraziste i mocno rzucają się w oczy. Przyjęło się, że takie mocne kolory nie są odcieniami na co dzień, natomiast od pewnego czasu coraz więcej kobiet przekonuje się do takich mocnych akcentów na paznokciach. Paznokcie w kolorach neonowych pasują do różnych stylizacji, więc zdecydowanie nie trzeba się ich bać. Piękne są połączenia delikatnych kolorów np. bieli z neonowym różem – jest to manicure, który możemy zobaczyć na wielu pracach znanych stylistek paznokci. Świetnie sprawdzą się też kolory takie jak zieleń czy fioletowy.

Wyraziste i ostre kolory na paznokciach wcale nie są zbyt awangardowe. Popularne tego lata neonowe lakiery mogą stanowić jedynie akcent w manicure hybrydowym – ładnie będą wyglądać w połączeniu z pastelowymi kolorami. Bardzo ciekawie wyglądają też lakiery ciemne, takie jak np. czarne kolory w połączeniu ze wyrazistym zdobieniem np. z różem lub ostrym pomarańczowym.

Szeroka wybór lakierów neonowych znaleźć można na: https://www.lafemme.pl/