Najlepszej jakości grzałki i elementy grzejne

Nasze przedsiębiorstwo jest największym w Polsce producentów elementów grzejnych. Naszą niewątpliwą zaletą jest ustabilizowana od wielu lat pozycja na rynku, długoletnie doświadczenie,a także stale rosnąca sprzedaż. Dzięki temu możliwe stało się uzyskanie przez nas miana lidera. Dostarczane przez elementy grzejne są najwyższej jakości w Polsce.

Specjalizujemy się w profesjonalnej i najwyższej jakości produkcji grzałek już od wielu lat. Wykorzystujemy najlepsze materiały oporowe. To sprawia, że nasze grzałki charakteryzują się bardzo wysoką trwałością, niezawodnością oraz solidnością wykonania. Gwarantujemy ponadto błyskawiczną realizację zamówienia i natychmiastową wysyłkę. Proponowane przez nas ceny są niezwykle atrakcyjne, konkurencyjne, przystępne i korzystne.
W swojej działalności skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na produkcję w oparciu o indywidualne wymagania, życzenia, preferencje, upodobania i wymogi naszych klientów. Warto podkreślić, że specjalizujemy się również w nietypowych grzałkach. Uzyskane przez naszą firmę doświadczenie, efektywnie wykorzystujemy w stałym udoskonalaniu jakości wyrobów. Grzalki produkujemy wykorzystując najlepsze maszyny i najnowsze technologie.
grzałkiW naszej bogatej i stale uaktualnianej ofercie znajdziesz następujące grzałki: elektryczne rurkowe ( stosuje się je obecnie na szeroką skalę w przemyśle, gastronomii, piecach akumulacyjnych oraz elektrycznych grzejnikach, a także przy ogrzewaniu wody), elektryczne opaskowe (można ich używać w przemyśle, przede wszystkim, we wtryskach, przy przetwarzaniu sztucznych tworzyw, jak również w miejscach gdzie należy odpowiednio ogrzać cylindry oraz rury), patronowe (wyróżniają się specjalną konstrukcją, pozwalającą na wytworzenie elementów charakteryzujących się dużą mocą na stosunkowo niewielkiej przestrzeni grzejnej, używa się ich w głównej mierze w wytłaczarkach, dyszach we wtryskach oraz w celu ogrzania metalowych form) oraz spirale grzejne (wytwarza się je na podstawie oporowych drutów, a stosuje m.in. w piecach przeznaczonych do wytopu)..