Najlepsza drukarnia w Łodzi

Nasza drukarnia oferuje kompleksowe| usługi z zakresu poligrafii oraz projektowania. Firma wyposażona jest w nowoczesne i innowacyjne urządzenia i maszyny. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę. Świadczymy usługi na terenie|na obszarze Łodzi, jednak zamówienia mogą składać klienci z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Druk cyfrowy jest coraz bardziej popularny w Polsce.
Pozwala na skuteczną indywidualizację i wyróżnienie się naszego nakładu. Polecany jest szczególnie przy wydruku niewielkiej liczby materiałów. Są one przesyłane bezpośrednio do urządzenia w formie danych komputerowych, a następnie profesjonalnie i szybko drukowane. Dysponujemy profesjonalnym oprogramowaniem i nowoczesnymi maszynami. Dzięki temu wydruk jest bardzo wysokiej jakości. Chętnie służymy zawsze pomocą oraz radami każdemu klientowi.

Proponujemy również wykonanie papierowych naklejek.
Oferujemy szeroki wybór wzorów. Naklejki mogą być w różnym kolorze i dowolnej wielkości. Nasza drukarnia stawia w pierwszej kolejności na terminowość wykonania zamówienia oraz na bardzo wysoką jakość. Oferowane przez nas ceny są atrakcyjne i konkurencyjne. Zawsze rzetelnie wywiązujemy się z zawartych umów.
Naklejki również mogą zostać stworzonego według pomysłu klienta. Proponujemy zarówno własne wzory, jak i bardzo wiele gotowych już szablonów. Możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane naklejki. Może zostać ona wykonana zarówno na indywidualne zamówienie, jak i te złożone przez dużą firmę. Wykonujemy je bardzo profesjonalnie.

Istnieje możliwość ich stworzenia na podstawie projektów graficznych, które zostały stworzone np. przez samych klientów. Nasi pracownicy systematycznie zdobywają nową wiedzę i umiejętności z zakresu poligrafii oraz projektowania. Naklejki mogą być atrakcyjną formą reklamy, która przyciągnie i zainteresuje potencjalnych klientów. Możemy je podzielić na kilka następujących rodzajów: samoprzylepne, SSL oraz IML. Gwarantujemy 100% satysfakcję z wykonanego zamówienia.