Mój dom jest zaprojektowany w klasycznym stylu

Mój dom jest duży. Mieszkamy w nim z trójką dzieci. Dom jest zaprojektowany przez moją znajomą. Jestem jej wdzięczna za pomoc. Sama zaproponowała nam swoje usługi. Karolina ma wiedzę jak pomieszczenia powinny wyglądać. Dom jest bardzo funkcjonalny i każdy ma swój kąt.

Karolina zaprojektowała nam dom

projektowanie klasycznych wnętrz w GdańskuJa nie znam się na projektowaniu wnętrz. Chciałam żeby nasz dom był idealny. Kupowałam wiele magazynów branżowych, z których czerpałam inspiracje. Oglądałam także wiele programów, które można znaleźć w telewizji czy w internecie. Projektowanie klasycznych wnętrz w Gdańsku jest dosyć drogie. Nawet nie spodziewałam się, że ceny za takie usługi mogą kosztować aż tyle. Karolina wiedząc, że na pewno będziemy poszukiwać jakiegoś specjalisty sama zaoferowała swoja kandydaturę. Karolina akurat była na zwolnieniu macierzyńskim i już od kilku miesięcy nie projektowała wnętrz. Bardzo jej tego brakowało. Jak zajęła się projektowaniem wnętrz naszego domu odżywała. Stwierdziła, że nie wyobraża sobie nie wykonywać tego zawodu. W trakcie przygotowywania projektu ja zajmowałam się jej synkiem. Patryk jest bardzo cierpliwy i spokojny. Nie sądziłam, że mogą być takie dzieci. Moje to niezłe urwisy. Dom został zaprojektowany w klasycznym stylu. Wszyscy nasi znajomi się nim zachwycają. Poleciłam usługi Karoliny już kilku osobom, które w niedalekiej przyszłości planują prace remontowe w swoich mieszkaniach lub domach. Karolina dzięki dobrze wykonanej pracy w moim domu ma szansę na nowo rozpocząć pracę w branży.

Karolina jest mi wdzięczna za dobrą reklamę. Ja natomiast nigdy jej się nie odwdzięczę za pracę i czas, który włożyła w przygotowanie projektu mojego domu. Karolina nie chciała ode mnie żadnych pieniędzy. jest mi wdzięczna, że mogła sobie przypomnieć to za czym tęskniła.